Popularna mapa w Panoramie Firm

Internetowa zakładka MAPA w wyszukiwarce pf.pl cieszy się coraz większym zainteresowaniem użytkowników. W lipcu zanotowano 49% wzrost używalności. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się zakładka ‘Zaplanuj trasę’ – w tym wypadku wzrost sięga aż 117%.

Wyszukiwarka www.pf.pl jest serwisem, który oferuje 500 planów miast Polski o najwyższej dokładności. Internetowa Mapa daje użytkownikowi do dyspozycji dodatkowo dwa sposoby wyszukiwania: ‘Znajdź w pobliżu’ oraz ‘Zaplanuj trasę’.

Po wpisaniu w zakładce ‘Znajdź w pobliżu’ adresu oraz firmy jakiej szukamy otrzymamy mapę dojazdu z dokładnym opisem. W przypadku, gdy nie znamy dokładnie nazwy firmy a wybierzemy branżę, jaka nas interesuje otrzymamy mapę wraz z informacją o liczbie odnalezionych firm, które wyświetlone zostaną w kolejności od najbliższej do najdalszej.

‘Zaplanuj trasę’ to klasyczna wyszukiwarka trasy dojazdu. Mapa pokazuje jak dojechać z punktu A do punktu B. Precyzyjnie oblicza czas dojazdu zgodnie z wybraną prędkością, długość trasy, a także wyraźnie określa, w jakim kierunku powinniśmy się udać. Dodatkowo daje możliwość wybrania typu transportu (samochód bądź pieszo), a także rodzaju dróg.

http://mapa.pf.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry