Powołanie Prezesa Zarządu GG Network

Rada Nadzorcza spółki GG Network S.A. informuje, iż z dniem 1 stycznia 2011 r. Tomasz Jażdżyński obejmie stanowisko Prezesa Zarządu GG Network S.A.

„Czekamy z niecierpliwością na intensywną współpracę z panem Jażdżyńskim w tym dynamicznym przedsięwzięciu i cieszymy się, że udało nam się znaleźć osobę, która godnie zastąpi obecne kierownictwo. Dziękujemy zarówno panu Krzysztofowi Szalwie i panu Piotrowi  Pokrzywie za ich niezwykłe oddanie i przywództwo w ostatnich latach oraz życzymy im wszystkiego najlepszego w ich nowych przedsięwzięciach” – powiedział Hein Pretorius, reprezentujący Radę Nadzorczą GG Network S.A.

„Bardzo się cieszę z tej nominacji i z niecierpliwością czekam na możliwość wykorzystania potencjału firmy oraz poszerzenia zakresu usług i produktów oferowanych przez Gadu-Gadu użytkownikom. Myśl o przewodzeniu grupie profesjonalistów, jaką jest zespół GG jest bardzo motywująca” – oświadczył Tomasz Jażdżyński w odpowiedzi na prośbę o skomentowanie swojej nowej roli.

Tomasz Jażdżyński wnosi do Spółki swoje bogate doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych w finansach i ogólnym zarządzaniu w sektorze internetowym. Zajmował dotychczas m.in. stanowiska prezesa zarządu oraz dyrektora finansowego w Interia.pl, Wirtualna Polska i Bankier.pl. Ma on również doświadczenie techniczne w sektorze IT, które nabył zakładając i przez 6 lat kierując spółką Abakus Systemy Komputerowe. Następnie Tomasz Jażdżyński połączył funkcje techniczne z analizą rynku kapitałowego w Krakowskim Domu Maklerskim i zarządzał usługami internetowymi dla Domu Maklerskiego Penetrator.

Zastąpi on Piotra Pokrzywę oraz Krzysztofa Szalwę, którzy złożyli rezygnację ze stanowiska Członka Zarządu GG Network z dniem 31 grudnia 2010 r. Piotr i Krzysztof prowadzili Gadu-Gadu od 2000 r., od chwili powstania Spółki i zdecydowali, że już czas odkrywać nowe możliwości w tym sektorze.

“Nasza decyzja opiera się na przekonaniu, że firma w swoją 10. rocznicę powstania weszła w następną fazę dojrzałości. Pozostawiamy ją z dobrze spozycjonowanym, szerokim portfelem usług o dużym potencjale. Czekamy na rozwój obecnych i powstawanie nowych pomysłów. Jesteśmy dumni, że zapisaliśmy się w historii polskiego Internetu, wnosząc nowe doświadczenia i usługi dla milionów użytkowników. Życzymy GG Network S.A. wszystkiego najlepszego pod nowym przewodnictwem” – powiedzieli Piotr Pokrzywa i Krzysztof Szalwa.

Powołanie Prezesa Zarządu GG Network 1„Przykro nam z powodu odejścia Piotra i Krzysztofa, ale mamy nadzieję, że będziemy w przyszłości utrzymywać z nimi kontakty, jako profesjonalistami w dziedzinie biznesu i Internetu. W imieniu całego zespołu dziękuję im za ich przywództwo, przyjaźń i oddanie oraz życzę im wszystkiego najlepszego” – powiedział Hein Pretorius.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top