e-biznes.pl: powrót startupów!

Serwis e-biznes.pl jest obecny w sieci od 1999 roku. Tak, tak, to już ponad 15 lat! Zmieniamy się, uczymy i ulepszamy. I dlatego dziś mam dla Was wiadomość: wracamy do opisywania startupów!

ebizCzęść Czytelników pamięta z pewnością nasz projekt Wystartowali.pl, na łamach którego ocenialiśmy startupy. Wiele recenzji, które wtedy powstały wpłynęło na decyzję właścicieli serwisów. Mimo zamknięcia projektu już 2,5 roku temu, wciąż dzwonicie i piszecie do nas.

Decyzję o zamknięciu Wystartowali.pl podjęliśmy głównie z powodu zmian jakie obserwowaliśmy – powstawało coraz więcej profesjonalnych projektów, za którym stoją fundusze i osoby z dużym doświadczeniem branżowym. Projekty niewielkie, czy wręcz amatorskie nie miały siły przebicia i było ich niewiele. Naszą pracę uznaliśmy wtedy za zakończoną.

Teraz widzimy, że rynek niedużych projektów zaczyna wracać i stąd pomysł, żeby udostępnić Wam łamy e-biznes.pl do przedstawienia się i swoich pomysłów. Od jakiegoś czasu w dziale “Poznajmy się” przedstawiamy w formie wywiadów wybrane projekty. Teraz chcemy rozszerzyć tę formułę – przygotowaliśmy dla Was formularz, dzięki któremu możecie opisać swój pomysł. Przed publikacją będziemy się z Wami kontaktować i podpytywać.

W odróżnieniu od Wystartowali.pl nie będziemy jednak oceniać projektów – to pozostawiamy już Wam, Czytelnikom. Zapraszamy!

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry