e-biznes.pl: powrót startupów!

Serwis e-biznes.pl jest obecny w sieci od 1999 roku. Tak, tak, to już ponad 15 lat! Zmieniamy się, uczymy i ulepszamy. I dlatego dziś mam dla Was wiadomość: wracamy do opisywania startupów!

ebizCzęść Czytelników pamięta z pewnością nasz projekt Wystartowali.pl, na łamach którego ocenialiśmy startupy. Wiele recenzji, które wtedy powstały wpłynęło na decyzję właścicieli serwisów. Mimo zamknięcia projektu już 2,5 roku temu, wciąż dzwonicie i piszecie do nas.

Decyzję o zamknięciu Wystartowali.pl podjęliśmy głównie z powodu zmian jakie obserwowaliśmy – powstawało coraz więcej profesjonalnych projektów, za którym stoją fundusze i osoby z dużym doświadczeniem branżowym. Projekty niewielkie, czy wręcz amatorskie nie miały siły przebicia i było ich niewiele. Naszą pracę uznaliśmy wtedy za zakończoną.

Teraz widzimy, że rynek niedużych projektów zaczyna wracać i stąd pomysł, żeby udostępnić Wam łamy e-biznes.pl do przedstawienia się i swoich pomysłów. Od jakiegoś czasu w dziale “Poznajmy się” przedstawiamy w formie wywiadów wybrane projekty. Teraz chcemy rozszerzyć tę formułę – przygotowaliśmy dla Was formularz, dzięki któremu możecie opisać swój pomysł. Przed publikacją będziemy się z Wami kontaktować i podpytywać.

W odróżnieniu od Wystartowali.pl nie będziemy jednak oceniać projektów – to pozostawiamy już Wam, Czytelnikom. Zapraszamy!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry