Powstaje kompleksowe źródło wiedzy o eCommerce

Opublikowano: 29 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Celem publikacji jest odpowiedź na większość pytań dotyczących prowadzenia sprzedaży w Sieci. Publikacja przeznaczona będzie dla menadżerów, właścicieli lub przyszłych właścicieli sklepów internetowych.  Przybrać ma formę tradycyjnej książki ale również eBooka, Audiobooka oraz serwisu WWW. Inicjatorami przedsięwzięcia są Tomasz Karwatka i Wojciech Kyciak zaangażowani w branżę e-commerce od lat.

„Lubimy dzielić się wiedzą. Codziennie doradzamy sklepom internetowym. Obserwujemy rynek i widzimy jak wiele pytań pojawia się w kontekście założenia czy prowadzenia własnego biznesu w sieci. ” – tłumaczy Wojciech Kyciak.

Całość ma zostać zaprezentowana w najprostszej formie (pytanie-odpowiedź) i przy dużym współudziale internautów.

„Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zadawania pytań. Pytać można o wszystko co ma związek z tematyką e-handlu. Najciekawsze pytania zostaną nagrodzone” – mówi Tomasz Karwatka.

ecommercefaq

Już teraz można włączyć się w projekt. Pytania na które odpowiedzi znajdą się w publikacji, zadawać można wypełniając formularz na stronie projektu pod adresem http://eCommerceFAQ.pl. Odpowiedzi, poza wspomnianymi inicjatorami akcji, udzielać będą również przedstawiciele różnych organizacji zaangażowanych w rynek eCommerce.

„Stawiamy na pragmatyzm. Można spodziewać się merytorycznych i praktycznych odpowiedzi. I pamiętajcie, że kto pyta nie błądzi” – kończy Wojciech Kyciak.

Hanna LaskowskaPowstaje kompleksowe źródło wiedzy o eCommerce

Podziel się!

O autorze

hania