Trendy eCommerce na 2020 według Divante

Opublikowano: 28 stycznia 2020. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Raport eCommerce Trends 2020 podsumowuje badanie przeprowadzone przez Divante wspólnie z Instytutem Kantar. W raporcie można znaleźć analizę 12 trendów przyszłości, a także podsumowania z ubiegłego roku, m.in. tych trendów, które wygenerowały najwyższe poziomy ROI i stanowiły istotny czynnik w procesie skalowania sprzedaży. Sektor eCommerce znajduje się w czołówce zmian technologicznych. Niestety, gdy rewolucje technologiczne ogłasza się co kwartał, można …

Sylwester KozakTrendy eCommerce na 2020 według Divante

Divante srebrnym partnerem Magento

Opublikowano: 23 czerwca 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Spółka Divante z Grupy OEX została srebrnym partnerem Magento. Divante to jeden z największych partnerów Magento w Europie. W zespole spółki pracuje 80 developerów Magento, co umożliwia realizowanie nawet najbardziej złożonych projektów w krótkich terminach.

Sylwester KozakDivante srebrnym partnerem Magento

Divante odnotowuje wzrost przychodów o 81 proc.

Opublikowano: 5 lutego 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Divante, spółka specjalizująca się w rozwiązaniach eCommerce, trzy kwartały 2015 roku zakończyła zyskiem na poziomie 2,62 mln zł, a przychody wyniosły 12,8 mln zł.

Sylwester KozakDivante odnotowuje wzrost przychodów o 81 proc.

Divante wdraża e-sklep w Niemczech

Opublikowano: 8 stycznia 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Divante poinformowało o wdrożeniu sklepu internetowego dla niemieckiej sieci SPIELE MAX AG. Platforma ecommerce została oparta na rozwiązaniu Magento. Całość prac zakończono w ciągu 7 tygodni.

Sylwester KozakDivante wdraża e-sklep w Niemczech

Divante wdraża system e-commerce w AB Bechnicki

Opublikowano: 1 października 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Divante – spółka z Grupy Outsourcing Experts oferująca rozwiązania w zakresie e-commerce i marketingu internetowego – stworzyła projekty internetowej platformy sprzedaży dla kanału B2C i B2B dla firmy AB Bechnicki z branży handlu hurtowego materiałami budowlanymi i farbami.

Sylwester KozakDivante wdraża system e-commerce w AB Bechnicki

Divante dołącza do Outsourcing Experts

Opublikowano: 18 marca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Spółka Divante dołączyła do Outsourcing Experts skupiającego spółki oferujące usługi z zakresu business process outsourcing. Na mocy podpisanej umowy Outsourcing Experts objął większościowy pakiet udziałów w spółce Divante.

Sylwester KozakDivante dołącza do Outsourcing Experts