Tomasz Karwatka

Trendy eCommerce na 2020 według Divante

Raport eCommerce Trends 2020 podsumowuje badanie przeprowadzone przez Divante wspólnie z Instytutem Kantar. W raporcie można znaleźć analizę 12 trendów przyszłości, a także podsumowania z ubiegłego roku, m.in. tych trendów, które wygenerowały najwyższe poziomy ROI i stanowiły istotny czynnik w procesie skalowania sprzedaży. Sektor eCommerce znajduje się w czołówce zmian technologicznych. Niestety, gdy rewolucje technologiczne …

Trendy eCommerce na 2020 według Divante więcej »

Divante srebrnym partnerem Magento

Spółka Divante z Grupy OEX została srebrnym partnerem Magento. Divante to jeden z największych partnerów Magento w Europie. W zespole spółki pracuje 80 developerów Magento, co umożliwia realizowanie nawet najbardziej złożonych projektów w krótkich terminach.

Divante w finale konkursu Magento

Wdrożenie Divante dla TIM SA jest pierwszym polskim projektem zakwalifikowanym do finału Imagine Excellence Awards w kategorii The Best B2B User Experience.

Divante wdraża e-sklep w Niemczech

Divante poinformowało o wdrożeniu sklepu internetowego dla niemieckiej sieci SPIELE MAX AG. Platforma ecommerce została oparta na rozwiązaniu Magento. Całość prac zakończono w ciągu 7 tygodni.

Divante wdraża system e-commerce w AB Bechnicki

Divante – spółka z Grupy Outsourcing Experts oferująca rozwiązania w zakresie e-commerce i marketingu internetowego – stworzyła projekty internetowej platformy sprzedaży dla kanału B2C i B2B dla firmy AB Bechnicki z branży handlu hurtowego materiałami budowlanymi i farbami.

Divante dołącza do Outsourcing Experts

Spółka Divante dołączyła do Outsourcing Experts skupiającego spółki oferujące usługi z zakresu business process outsourcing. Na mocy podpisanej umowy Outsourcing Experts objął większościowy pakiet udziałów w spółce Divante.

Scroll to Top