Powstał sklep z dodatkami dla WordPressa

Opublikowano: 16 maja 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Brad Tousenard, programista z firmy Nova Scotia, udostępnił wtyczkę do platformy WordPress, która uzupełnia popularny CMS o sklep z szablonami i innymi wtyczkami.

WP App Store to właśnie udostępniona wtyczka, która zainstalowana w WordPressie wyświetla sklep z szablonami i innymi dodatkami. Autorowi udało się już na początku nawiązać współprace z ważnymi firmami z ekosystemu WordPressa. Są wśród nich m.in. WooThemes, rocketgenius, Gravity Forms czy Press 75.

WordPress znany jest z ogromnej elastyczności, w dużej mierze powodowanej ogromną ilością dodatków. Brad Tousenard przekonuje, że proces instalacji nie jest jednak najbardziej intuicyjny. Jego sklep ma nie tylko ułatwić aktywowanie szablonów czy wtyczek, ale przede wszystkim zbierać wszystkie interesujące dodatki w jednym miejscu.

Działanie sklepu można zobaczyć na poniższym filmie.

Dawid ZarazińskiPowstał sklep z dodatkami dla WordPressa

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.