Powstanie jedna z największych w Polsce baz B2B

W ciągu najbliższych 30 miesięcy Nowoczesna Firma planuje stworzyć jedna z największych w Polsce baz B2B z bardzo bogatą funkcjonalnością.

Nowoczesna Firma tworzy głębokie bazy informacyjne zawierające wiele dodatkowych informacji związanych ze szczegółową ofertą firmy, ekspertami, jej wiedzą w przekazie pisanym i multimedialnym, opiniami klientów oraz rozwiniętą formą komunikacji biznesowej.

Powstanie jedna z największych w Polsce baz B2B 1– Swoje doświadczenia i pomysły przekuliśmy w projekt „Innowacyjny silnik wyszukiwarki semantycznej web. 3.0 w sektorze biznesu” finansowany z działania 1.4 POIG. Budżet projektu to 6 179 696,00 pln przy dotacji na poziomie 70%. – mówi Władysław Farafonow, Prezes Zarządu Nowoczesna Firma S.A.

W ten sposób w ciągu najbliższych 30 miesięcy ma powstać jedna z największych w Polsce baz B2B z bardzo bogatą funkcjonalnością. Projekt polega na opracowaniu od podstaw samosprawdzającej się żywej, stale aktualizowanej bazy danych, która będzie innowacyjną specjalistyczną wyszukiwarką ukierunkowaną na potrzeby firm.

„Wierzymy, że przygotowane przez nas rozwiązania będą innowacyjne, nie tylko w odniesieniu do rynku polskiego. Z punktu portalu www.nf.pl projekt ma być kluczowym, strategicznym działaniem i ma za zadanie generować od 2013 roku środki, które w przeciągu 3 lat zwrócą zainwestowany w projekt kapitał, a w latach kolejny pozwalać na uzyskanie 50% dynamiki wzrostu i przychodów.” – dodaje Władysław Farafonow.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top