Pożyczki bezpośrednie dzięki Finansowo.pl

Ruszył serwis Finansowo.pl umożliwiający udzielanie pożyczek między osobami fizycznymi bez pośrednictwa banku. Jedną z głównych zalet serwisu jest możliwość pożyczania pieniędzy między znajomymi.
Finansowo.pl to nowatorska usługa na rynku bankowym zwana social lending dzięki której możliwe jest pożyczanie i inwestowanie bezpośrednio między osobami prywatnymi. Na tego rodzaju transakcjach wydatnie zyskują zarówno pożyczkobiorcy jak i pożyczkodawcy. Pierwsi otrzymują pieniądze znacznie niżej oprocentowane niż w tradycyjnych instytucjach finansowych. Nie musza też przechodzić skomplikowanych procedur i przedstawiać wielu zabezpieczeń. Z kolei pożyczkodawcy mają szansę ulokować pieniądze na znacznie wyższy procent niż w banku.

– Dzielenie kapitału na kilkanaście części rozdzielonych między poszczególne osoby zwiększa gwarancję i zysk z inwestycji. W tej chwili, przy pożyczkach do 1000 zł, nie ma potrzeby stosowania skomplikowanych procedur, a dotychczasowe relacje między stronami w dużym stopniu eliminują ryzyko transakcji – tłumaczy Rafał Agnieszczak, twórca serwisu. Zastosowany system wzajemnych poleceń i komentarzy między znajomymi ułatwia znalezienie odpowiedniej pożyczki.

Serwis kładzie duży nacisk na prostotę i wygodę korzystania z serwisu. Bardzo pomocne są SMSy wysyłane w momencie złożenia nowej aukcji lub oferty. Dzięki temu w strony komunikują się ze sobą nawet nie mając dostępu do internetu.

https://www.finansowo.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry