Pożyczki społecznościowe smava.pl także offline

Platforma pożyczek społecznościowych smava.pl podpisała umowę o współpracy z niezależnym ogólnopolskim operatorem finansowym Euro Finanse. Dzięki rozpoczętej kooperacji, pożyczki społecznościowe dostępne dotychczas tylko w internecie, znajdą się w ofercie ponad 450 stacjonarnych doradców finansowych współpracujących z Euro Finanse na terenie całego kraju. To pierwsza tego typu kooperacja w Polsce, która sprawdziła się już w firmie smava na rynku niemieckim.

smava.pl, spółka córka europejskiego lidera social lending, podpisała umowę współpracy z pośrednikiem finansowym firmą Euro Finanse z Legnicy, do niedawna znaną pod nazwą Gold Finanse.

Celem naszej kooperacji jest zaoferowanie produktów smavy osobom, które dotychczas w naturalny sposób pozbawione były tanich i szybkich pożyczek. Dzięki rozbudowanej sieci doradców firmy Euro Finanse usługi smavy dostępne będą dla nowych klientów, którzy nie korzystali dotychczas z pożyczek internetowych. – komentuje Przemysław Mościcki, prezes zarządu smava Poland.

Konsultanci Euro Finanse odpowiedzialni będą za obsługę klientów chcących zaciągnąć pożyczkę za pośrednictwem smava.pl. Wartością dodaną rozpoczętej współpracy jest przyspieszenie procesu weryfikacji pożyczkobiorców polegające na sprawdzeniu dowodu osobistego i zaświadczenia o zarobkach przez konsultantów Euro Finanse. Pomogą oni również przy rejestracji w serwisie oraz stworzeniu pełnego projektu pożyczkowego, który wymaga podania kwoty pożyczki, przeznaczenia środków finansowych oraz proponowanego oprocentowania.

Widzimy duży potencjał w idei pożyczek społecznościowych, dlatego też zdecydowaliśmy się na włączenie produktów smava.pl do naszej oferty. Chcemy, aby internetowa pożyczka społecznościowa zajmowała istotne miejsce w naszej ofercie i dostępna była dla osób nie korzystających z internetu. Możliwość załatwienia wszystkich formalności podczas jednej wizyty u naszego konsultanta umożliwi otrzymanie pożyczki społecznościowej równie szybko, jak pożyczki bankowej. – mówi Piotr Miselis, prezes zarządu Euro Finanse.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top