Praca z eGospodarka.pl

Opublikowano: 2 listopada 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

eGospodarka.pl – praktyczny poradnik Internetu dla małych i średnich firm utworzył nowy dział, w całości poświęcony pracy. Na stronach serwisu znajdują się aktualne oferty pracy a także wiele informacji i artykułów poruszających tematykę związaną z zatrudnieniem.

Podstawową funkcją serwisu jest pośrednictwo w zatrudnieniu. Szukający pracy korzystają z jednej bazy ogłoszeń, co pozwala im łatwo znaleźć interesującą ofertę. Przeciętnie w bazie serwisu pojawia się kilkaset ogłoszeń dziennie. Nowy dział tworzony jest we współpracy z takimi partnerami jak jobpilot, INFOR, Most Wanted!, Justitia.pl, Hudson Global Resources i 1Praca.

– Nasza wyszukiwarka pozwala odnaleźć oferty pracy ściśle dopasowane do oczekiwań użytkowników, min. poprzez definiowanie słów kluczowych, regionu czy dziedziny zatrudnienia. Oprócz niej w serwisie znajdują się także liczne informacje przydatne zarówno pracodawcy jak i pracownikowi oraz forum, na którym użytkownicy mogą zadawać pytania, dzielić się doświadczeniami i wątpliwościami oraz udzielać sobie pomocy – mówi Beata Szkodzin, wydawca serwisu eGospodarka.pl

Oprócz wyszukiwarki i artykułów o charakterze poradnikowym, serwis www.praca.eGospodarka.pl publikuje także informacje dotyczące różnych rodzajów zatrudnienia, ich charakterystyki, wad i zalet. Integralną częścią serwisu jest ukazująca się co miesiąc Mapa Rynku Pracy, przygotowana przez Hudson Global Resources. Raport ten pozwala śledzić na bieżąco polskie i światowe tendencje na rynku pracy.

– Rozbudowany serwis poświęcony pracy stanowi doskonałe uzupełnienie tego, co eGospodarka.pl oferuje swoim użytkownikom. Prowadzenie jakiejkolwiek działalności nie jest możliwe bez pracowników a także bez dobrych, uczciwych stosunków między pracodawcą a zatrudnionym. Potrzebna jest także do tego znajomość prawa oraz umiejętność elastycznego dostosowywania się do zmieniającej się coraz szybciej rzeczywistości – dodaje Beata Szkodzin.

http://www.egospodarka.pl/

Sylwester KozakPraca z eGospodarka.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.