Pracodawca.com w sieci reklamowej IDMnet

Portal Pracodawca.com nawiązał współpracę z siecią reklamową IDMnet. To kolejny krok w rozwoju serwisu, który posiada w swojej bazie ponad 8 500 ofert pracy. Współpracuje z nim ponad 3 200 pracodawców, którzy mają możliwość wglądu w zgromadzone w serwisie życiorysy. Tak realizowana strategia rozwoju pozwoliła witrynie dołączyć do jednej z wiodących na rynku sieci reklamowych.
Portal Pracodawca.com nawiązał współpracę z siecią reklamową IDMnet. IDMnet oferuje w serwisie Pracodawca.com różnorodne formy reklamy internetowej ( banery, billborady, buttony, pop-upy, itd.).

Każdy, kto aktywnie poszukuje pracy może umieścić swoje CV w bazie Pracodawca.com i korzystać z wyszukiwarki konkretnych ofert, które go interesują, w zależności od branży, miasta, regionu czy państwa.

Portal Pracodawca.com zwyciężył w lutowym plebiscycie popularności kanałów RSS w kategorii Praca, kariera, edukacja. W lutym użytkownicy Cafe News poszukujący informacji na temat pracy najczęściej korzystali z kanału Pracodawca.com.  Jak wynika z rankingu przeprowadzonego przez firmę Cafe News i portal RSSy.pl, w lutym ponad 22 procent wiadomości na temat pracy, czytanych w tym czasie przez użytkowników Cafe News, pochodziło z portalu Pracodawca.com.

Właścicielem portalu Pracodawca.com jest firma E-financial Sp. z o.o. Pierwszym i sztandarowym jej produktem był portal Waluty.com (znany do niedawna jako Waluty.com.pl). W kwietniu 2007 r. serwis otrzymał nową, atrakcyjniejszą dla reklamodawców i użytkowników domenę Waluty.com.  Przed dwoma miesiącami wystartował najnowszy portal finansowy firmy, Inwestycje.pl. Serwis dostarcza wyselekcjonowanych i aktualnych informacji finansowych, oraz wiedzę na temat tradycyjnych i alternatywnych form i możliwości lokowania kapitału. Kolejnym przedsięwzięciem E-financial Sp. z o.o. jest portal Investing.pl – platforma inwestycyjna umożliwiająca kojarzenie osób poszukujących inwestorów z osobami chcącymi zainwestować w ciekawe przedsięwzięcie.

www.pracodawca.com

www.idmnet.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry