PRaktykują za granicą – konkurs dla studentów

Zaczyna się III edycja konkursu public relations ‘PRaktykuj za granicą’. W projekcie Instytutu Monitorowania Mediów mogą wziąć udział studenci kierunków związanych z PR i komunikacją. Nagrodami dla twórców najlepszych strategii komunikacyjnych dla Amnesty International są staże w europejskich biurach agencji PR Fleishman-Hillard w Londynie, Dublinie i Brukseli.

6 lutego 2006 roku rozpoczęła się trzecia edycja konkursu public relations ‘PRaktykuj za granicą’, organizowanego przez Instytut Monitorowania Mediów.

Mogą w nim uczestniczyć studenci kierunków związanych z PR i komunikacją społeczną. Ich zadaniem będzie stworzenie projektu strategii komunikacyjnej dla projektów Amnesty International – dla projektu edukacyjnego Amnesty International PRAWA CZŁOWIEKA – EDUKACJA – DZIAŁANIE oraz strategii komunikacji dla polskiej sekcji Amnesty International. Na najlepszych czekają trzy staże w biurach agencji PR Fleishman-Hillard w Londynie, Dublinie i Brukseli. Przeloty do miejsc odbywania praktyk ufundowały linie Centralwings, a nagrody pieniężne zapewnia organizator konkursu, IMM.

Głównym celem trzeciej edycji konkursu public relations ‘PRaktykuj za granicą’ jest wsparcie Amnesty International i promowanie działań związanych z ochroną praw człowieka. Prace zostaną ocenione przez jury w składzie: Piotr Czarnowski, prezes agencji First PR, Gerald Abramczyk, doradca ds. komunikacji strategicznej, dr Jacek Warchala, wykładowca Uniwersytetu Śląskiego, Mirella Panek, rzeczniczka Amnesty International i Anna Sanowska, Dyrektor Marketingu i PR Instytutu Monitorowania Mediów.

‘PRaktykuj za granicą’ składa się z trzech etapów. W pierwszym, który potrwa do końca marca 2006, uczestnicy będą mogli rejestrować się i składać projekty prac. Rozstrzygnięcie ‘PRaktykuj za granicą’ nastąpi w czerwcu 2006 roku.

Konkurs Instytutu Monitorowania Mediów wspiera patronatem Polskie Stowarzyszenie Public Relations. Partnerami konkursu są organizacje studenckie AIESEC, AEGEE Gdańsk i AEGEE Lublin, imPRess i Progress,a także hotel Hyatt. Patroni medialni projektu to: Rzeczpospolita, Radio PiN, Press, PRoto.pl, Dlaczego, Semestr, Eurostudent i wortal Kariera.

http//www.instytut.com.pl/konkurs

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry