Prawo i podatki na GoldenLine.pl

Na popularnym portalu GoldenLine.pl powstała nowa otwarta grupa tematyczna pod patronatem serwisu gazetaprawna.pl – „Prawo i podatki… zapytaj ekspertów”.  

Grupa tematyczna „Prawo i podatki… zapytaj ekspertów” służy wymianie informacji nt. zagadnień podatkowych i prawnych. Jest to grupa otwarta  – może do niej dołączyć każdy, kto poszukuje wiedzy z tego zakresu lub chce się nią podzielić z innymi.

Już dziś na forum grupy można znaleźć cenne wskazówki dotyczące m.in. tego, jak bez problemu wypełnić PIT, e-Deklaracje, czy dowiedzieć się w jaki sposób przekazać 1% na organizacje pożytku publicznego. W dyskusjach biorą udział m.in. pracownicy kancelarii podatkowych, niezależni doradcy oraz eksperci gazetyprawnej.pl. Oprócz odpowiedzi na pytania Internautów mogą oni publikować swoje analizy, oraz dzielić się praktycznymi doświadczeniami ze współpracy z urzędami skarbowymi.

Dodatkową atrakcją dla wszystkich członków grupy jest możliwość wygrania atrakcyjnych nagród w konkursach (np. bezpłatny udział w szkoleniach, sprzęt komputerowy).

Grupa „Prawo i podatki… zapytaj ekspertów” promowana jest na portalach GoldenLine.pl, gazetaprawna.pl (kampania odsłonowa) oraz w mediach INFOR Biznes.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top