Prelegenci z 12 krajów na Internet CEE

Już tylko tygodnie zostały do Internet CEE – międzynarodowej konferencji na temat internetu w Europie Środkowo-Wschodniej. Intensywne dwa dni programu wydarzenia wypełnią prelekcje i wypowiedzi 23 mówców z 12 krajów europejskich, cztery bloki tematyczne oraz dwa panele dyskusyjne. Internet CEE w dniach 20-21 listopada skupi w Warszawie branżę internetową z Europy Środkowo-Wschodniej.
W jednym miejscu spotkają się najwięksi gracze rynku internetowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Swoimi doświadczeniami na temat ekspansji podzielą się Ariel Eckstein, Vice-President Business Expansion AOL Europe (Wielka Brytania) oraz Clara Llamas, Business Planner Trader Media East (Francja). Pozostali prelegenci opowiedzą o specyfice poszczególnych rynków CEE w oparciu o dane porównawcze oraz case studies. Reprezentować będą takie kraje i regiony, jak Polska, Czechy, Litwa, Łotwa, Estonia, Bałkany, Słowenia, Węgry, Rumunia, Ukraina, Rosja.

Swój udział w Internet CEE zgłosiły firmy prowadzące sprzedaż i marketing przez internet, agencje interaktywne i domy mediowe oraz inwestorzy zainteresowani regionem CEE. Wśród uczestników będą zarówno międzynarodowi gracze, lokalni liderzy z poszczególnych krajów Europy Środkowo-Wschodniej, jak i agencje ich obsługujące.

Program wydarzenia podzielony został na cztery bloki tematyczne: „Jak robić biznes w CEE”, „Co wiemy o internecie w CEE”, „E-commerce w CEE” oraz „E-marketing w CEE”. Wieczorem pierwszego dnia planowana jest także impreza towarzysząca będąca okazją do nieformalnej dyskusji. Pomysłodawcą i organizatorem konferencji Internet CEE jest firma Gemius SA.

Rejestracja on-line:  www.internernetcee.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top