Premiera nowego OnetLajt

OnetLajt, mobilna wersja największego polskiego portalu, odwiedzana w telefonach komórkowych przez ponad pół miliona użytkowników miesięcznie, został zaprezentowany w nowej odsłonie. Onet ponownie wyznacza trendy na rynku wprowadzając w pełni personalizowaną stronę mobilnego Internetu.

– Kiedy ponad 2 lata temu, jako pierwsi uruchamialiśmy serwis OnetLajt dedykowany dla telefonów komórkowych, musieliśmy wykreować pewną potrzebę. Dziś, kiedy serwisy mobilne stały się już standardem, idziemy o krok dalej, wprowadzając, ponownie jako pierwsi w Polsce, w pełni personalizowaną mobilną wersję portalu Onet. Dzięki temu, powiedzenie, że każdy będzie miał „swojego” Lajta stało się rzeczywistością. Popularność serwisów mobilnych będzie moim zdaniem stale rosnąć – to jeden z kierunków rozwoju całej branży nowych mediów – mówi Łukasz Wejchert, Prezes Zarządu Grupy Onet.pl

Stronę OnetLajt można dostosować do własnych potrzeb. Po zalogowaniu do strefy „Mój Onet” każdy ma możliwość dowolnego ułożenia nie tylko modułów z Informacjami, ale również Narzędzi, takich jak Zumi, Allegro, Zakupy, Słowniki czy pogoda oraz innych Serwisów, w tym Poczty, Foto czy Digartu.

Całkowicie zmieniony został sposób prezentacji informacji i nawigacji po stronie głównej. Na stronie startowej OnetLajt pojawia się więcej informacji a dzięki wprowadzeniu dla poszczególnych serwisów kolorowych belek i przejrzystej nawigacji, można łatwiej i szybciej je odnaleźć. Dodatkowo wprowadzono nową nawigację pozwalającą szybko przenieść się do działu „Newsroom”, czy „Rozrywka”.

W Newsroomie w chronologicznym układzie znajdują się wszystkie najnowsze wiadomości, które pojawiły się w serwisie. Można oglądać je również w podziale tematycznym na: Wiadomości, Biznes ,Sport, Rozrywka i Cynk. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują szybko sprawdzić najświeższe newsy.

Nowością jest również dział „Rozrywka”, przeznaczony dla osób, które w danej chwili nie szukają informacji, ale mając telefon komórkowy, mogą poszukiwać rozrywki, np. podczas oczekiwania na wizytę u lekarza czy stojąc w kolejce w urzędzie. W serwisie znajdują się informacje pochodzące z serwisów Plejada i Życie Gwiazd, horoskopy, program TV oraz dowcipy.

lajt.onet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top