Premiera nowej strony Gadu Radio

Nowa wersja strony www Gadu Radia zmieniła wygląd i oferuje dodatkowe możliwości interakcji, pozwala również na słuchanie wszystkich kanałów muzycznych z poziomu przeglądarki www.
Na stronie www.gaduradio.pl użytkownik może ocenić każdy utwór. Dzięki temu radio emituje taką muzykę, jakiej oczekują sami słuchacze. To jednocześnie nowy trend na polskim rynku internetowych stacji radiowych. Dzięki nowej stronie, Gadu Radia można słuchać już nie tylko bezpośrednio z komunikatora Gadu-Gadu, ale także za pomocą przeglądarki www.

Słuchacze mogą wpływać na kształt ramówki radiowej poprzez głosowanie na utwory na stronie internetowej Gadu Radio, ocenianie odbywa się poprzez wybór plusa i minusa. Sami słuchacze stają się współtwórcami radia, które w odróżnieniu od tradycyjnych stacji radiowych jest medium niezwykle interaktywnym, wykorzystującym możliwości komunikatora i bloga. Zarówno interaktywność, jak i dostępność poprzez Internet czyni z Gadu Radio znaczący projekt na polskim rynku mediowym – Gadu Radia słucha już 250 tysięcy osób dziennie i ponad 1,2 mln miesięcznie. Stronę www odwiedza blisko 700 tys. osób miesięcznie.

Premiera nowej strony Gadu Radio 1

Nowa strona Gadu Radio to:

•    zupełnie inny, nowy layout strony,
•    lista kanałów dostępna jest na głównej stronie Gadu Radio,
•    bezpośredni dostęp do blogów każdego z kanałów radiowych,
•    na każdej podstronie bloga odpowiedniego kanału radiowego, można zobaczyć, jakie utwory były grane wcześniej jak i zapowiedź najbliższego utworu, oraz aktualnie odgrywany numer
•    każdy z utworów można oceniać na plus i na minus, w wyniku czego słuchacz ma wpływ na ramówkę swojej ulubionej stacji,
•    na każdej podstronie stacji znajduje się link umożliwiający uruchomienie danego kanału bezpośrednio ze strony www,
•    Gadu Radio ma nowe odświeżone logo, w nowych barwach.

– Stale rosnąca liczba słuchaczy pokazuje, że skutecznie realizujemy pomysł na nowoczesne, interaktywne radio w Internecie – mówi Piotr Pokrzywa z Zarządu Gadu-Gadu S.A. – Radio, które pod kątem zasięgu, jak i ramówki nie ustępuje tradycyjnym stacjom radiowym, co więcej, w wielu obszarach znacznie je przewyższa. Umiejętne zintegrowanie Gadu Radia z siecią Gadu-Gadu pozwala nam na wprowadzanie wielu dodatkowych, unikatowych na rynku radiowym możliwości. Mamy w planach kolejne funkcjonalności, które mam nadzieję również spotkają się z entuzjastycznym odbiorem wśród setek tysięcy naszych słuchaczy.

Słuchacze mają do wyboru już 16 różnorodnych kanałów muzycznych, w tym jeden słowno-muzyczny. Gadu Radio potrafi zaspokoić gusta fanów jazzu (kanał Gadu Radio Jazz), rocka (Gadu Radio Rock), jak i muzyki polskiej, dyskotekowej, czy nawet szantowej.

Nowa strona www Gadu Radia to nie tylko inna grafika, odświeżone logo, ale także różnorodna interaktywność bezpośrednio z redakcjami poszczególnych kanałów tematycznych. Witryna kładzie duży nacisk na zawartość – wyeksponowano kanały muzyczne radia, informacje o koncertach i wydarzeniach muzycznych, w szybki sposób można zapoznać się z aktualną playlistą, a więc wykazem zagranych, właśnie emitowanych, jak i zapowiadanych utworów. Każdy z kanałów muzycznych posiada własny nr GG oraz profil w serwisie społecznościowym MojaGeneracja.pl – są one czytelnie wyeksponowane, dzięki czemu słuchacz może bezpośrednio nawiązać kontakt z wybranym kanałem muzycznym, skomentować wpisy na blogu.

Nowa strona umożliwia słuchanie wszystkich kanałów muzycznych z poziomu www. Aby włączyć wybrany kanał, należy wpierw zalogować się na stronie Gadu Radia podając swój nr GG i hasło. Dzięki temu możemy słuchać ulubionego kanału muzycznego z każdego miejsca – wystarczy podłączenie do Internetu, a po zalogowaniu możemy oceniać i komentować utwory.

Zaletą pozostaje możliwość słuchania radia z poziomu komunikatora Gadu-Gadu, który jest w pełni zintegrowany ze stacją radiową. Użytkownicy Internetu mając zainstalowany komunikator Gadu-Gadu, jednym przyciskiem w komunikatorze mogą uruchomić wybrany kanał muzyczny, a dodając numery GG poszczególnych programów do swojej listy kontaktów, otrzymywać na bieżąco tytuły granych utworów. Gadu Radio dostępne prosto z komunikatora doskonale towarzyszy prowadzonym rozmowom na GG, przeglądaniu stron czy choćby podczas pracy.

www.gaduradio.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top