Premiera! Smartfon Goclever Quantum 400 CC dostępny tylko w redcoon.pl

Opublikowano: 23 kwietnia 2014. Kategoria: Wpisy Promowane. Tagi: , ,

Smartfon Goclever Quantum 400 CC nareszcie w sprzedaży. Dostępny jako premiera wyłącznie w sklepie redcoon.pl. Zachwyca wyglądem i funkcjonalnością. Goclever Quantum 400 CC to przede wszystkim ukryty we wnętrzu system Android 4.2 Jelly Bean.

quantumTo również doskonały ekran dotykowy o przekątnej 4 cali, który zapewnia wysokiej jakości obraz pełen fantastycznych barw oraz swobodny dostęp do wszystkich multimediów. To ciekawa  funkcja dual SIM umożliwiająca obsługę dwóch kart jednocześnie. Dzięki temu można swobodnie korzystać z dwóch numerów  w jednym telefonie. Dodatkową zaletą i dużym ułatwieniem jest możliwość wykorzystania kart od różnych operatorów. Smartfon posiada również wbudowany  przedni aparat i kamerę 2 MP, która zapewnia lepszy kontakt z bliskimi podczas rozmów na czacie lub w trybie wideokonferencji. Warto podkreślić, że Quantum 400 jest wspaniałym kompanem w podróży. Mając go przy sobie, zawsze trafisz do celu dzięki wbudowanemu  systemowi nawigacji satelitarnej GPS ( z darmowymi mapami Polski, Czech i Słowacji). Specjalna aplikacja Mireo DON’T PANIC  zapewnia szczegółowe odtwarzanie mapy, nawigację głosową w ponad 40 różnych językach, a także zawiera wskazówki Asystenta Pasa Ruchu oraz ostrzeżenia o ograniczeniach prędkości i fotoradarach.

quantum akcesoria

Nie tylko wnętrze tego modelu zachwyca. Producent zwrócił tu także uwagę na design  i dostarczył z  urządzeniem 3 dodatkowe  kolorowe panele  tylne, 3 kolorowe etui gumowe oraz 3 folie ochronne. Stworzył idealna propozycję  dla tych, którzy poza funkcjonalnością, cenią również modną stylistykę.

1 smartfon, 9 dodatków, 48 kolorowych kombinacji! Nie  czekaj! Stwórz swój własny styl już teraz tylko w redcoon.pl!

Wpisy PromowanePremiera! Smartfon Goclever Quantum 400 CC dostępny tylko w redcoon.pl

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.