Pro-creation dystrybutorem WebToDate

Agencja interaktywna Pro-Creation (http://www.pro-creation.pl) została dystrybutorem WebToDate – oprogramowania klasy CMS czeskiej firmy Macron Software.

System WebToDate jest najbardziej rozpowszechnionym systemem w Czechach. Używają go największe firmy, wydawnictwa i urzędy państwowe. Jako jeden z niewielu systemów oferowany jest w dwóch wersjach dla systemów operacyjnych Linux i Windows. Obie wersje są zoptymalizowane, aby korzystały z zalet danej platformy. Niemniej różnice systemów są ukryte dla użytkowników i na obu platformach WebToDate jest tak samo łatwy w obsłudze.

Dzięki funkcjom importu i eksportu XML system WebToDate może współpracować i wymieniać dane z każdym systemem, który pracuje z XML. Ta funkcja umożliwia w łatwy i szybki sposób na pełną integrację WebToDate z większością firmowych systemów informatycznych.

System WebToDate dostępny jest w dwóch wersjach. Wersja Standard przeznaczona jest dla mniejszych serwisów i niewielkiej liczby użytkowników. Wersja Enterprise jest najlepszym rozwiązaniem dla dużych serwisów i portali, przy aktualizacji których pracuje wiele grup roboczych. Co więcej, możliwe jest zarządzanie kilkoma serwisami dysponując jedną licencją systemu.

„Od kilku miesięcy szukaliśmy elastycznego, dobrze zaprojektowanego rozwiązania klasy CMS, które moglibyśmy oferować naszym Klientom. Jednakże żaden z systemów dostępnych w Polsce nie spełnił naszych oczekiwań zarówno pod względem funkcjonalności jak i kosztów zakupu licencji. Szukaliśmy systemu, który został już przetestowany w kilku dużych wdrożeniach oraz co do którego będziemy mieli pewność, iż będzie stale rozwijany zarówno na platformie Windows jak i Linux. CMS, który spełnił wszystkie nasze oczekiwania, znaleźliśmy poza granicami Polski – dostarczyła go nam czeska firma Macron Software. Stworzony przez nią system WebToDate posiada wszystkie cechy, których szukaliśmy – jest niezależny od platformy, stale trwają prace nad jego rozwojem (planowana jest już wersja 4), posiada doskonałą listę referencyjną. WebToDate został wdrożony między innymi w Parlamencie Republiki Czeskiej, Urzędzie Rządu Republiki Czeskiej, Najwyższej Izbie Kontroli, dzienniku „Blesk” oraz magazynie „Reflex”. Co więcej, firma Macron Software posiada doskonałe rozeznanie w polskim rynku, czego przykładem są bardzo atrakcyjne opcje kosztowe przygotowane na nasz rynek.” – Bartosz Michałowski, prezes Pro-Creation.

http://www.pro-creation.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top