Process4E SA przyłączył się do sieci Best Decisions

Process4E SA, firma doradcza, specjalizująca się w przygotowaniu przedsiębiorstw do wdrożeń CRM, przyłączyła się do międzynarodowej sieci firm konsultingowych Best Decisions adresujących swoje usługi do sektora IT. Dzięki nowemu partnerowi Process4E zaoferuje swoim klientom, rozwijającym działalność na rynkach europejskich, usługi błyskawicznego wsparcia w poszukiwaniu odpowiednich i sprawnych partnerów.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy powitać w naszej sieci Ulego Kottmanna oraz doświadczony zespół z firmy Process4E. Nowy partner zapewni nam współpracę z najlepszymi firmami IT w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Ciesze się, że będziemy mogli z nimi pracować” – powiedział Peter Bayley, założyciel i prezes Best Decisions.

Process4E posiada szeroką wiedzę o firmach działających na rynkach IT Europy Środkowej i Wschodniej. Atutem spółki jest doskonała znajomości kluczowych przedsiębiorstw z tego obszaru geograficznego. Process4E oferuje analizę perspektyw rozwoju firmy w regionie Środkowej i Wschodniej Europy oraz dobór strategii w poszukiwaniu odpowiednich partnerów.

„Naszą ambicją jest stały rozwój Process4E i wykorzystywanie wszelkich możliwości budowania wartości naszej firmy na rynkach europejskich we współpracy ze światowej klasy organizacjami. W tym celu podjęliśmy decyzję o przyłączeniu się do sieci Best Decisions.” – powiedział Uli Kottman, założyciel i prezes Process4E.

Best Decisions to angielska firma konsultingowa adresująca swoje usługi do amerykańskich firm – producentów oprogramowania – zainteresowanych wejściem na rynki europejskie. Partnerzy Best Decisions działają w różnych branżach (m.in.: marketing, sprzedaż, rozwój biznesu) i wspierają firmy szukające możliwości zaistnienia na lokalnych rynkach Europy.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry