Program Partnerski – Blue Media

Blue Media zaprasza do Programu Partnerskiego wszystkie osoby zainteresowane zarabianiem na usłudze zasileń telefonicznych online. Zasady programu pozwalają uzyskiwać profity płynące z promocji usługi doładowań kont telefonów pre-paid poprzez umieszczenie reklamy w postaci baneru na swojej stronie Internetowej.
Każde, zakończone transakcją zasilenia, przekierowanie ze strony Partnera do www.blue.pl powoduje uzyskanie określonej w regulaminie prowizji od danego doładowania.

Ważnym elementem programu jest lojalność Klientów. Kolejne zasilenia dokonane ze strony Blue.pl przez poleconego Klienta uprawniają do otrzymania prowizji od przeprowadzonych transakcji.

Nowe źródło dochodu – to umieszczenie dowolnego, wybranego baneru na stronie WWW. Blue Media zaprasza także do zapoznania się z innymi możliwościami nawiązania współpracy. Informacje o wszystkich oferowanych formach dostępne są na stronie internetowej.

www.blue.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry