Program Partnerski FreecoNet dla każdego

FreecoNet wprowadził nowe zasady Programu Partnerskiego. Według zmienionej formuły, Partnerzy FreecoNet mogą osiągać większe korzyści przy promowaniu innowacyjnych rozwiązań telefonii VoIP, ze szczególnym uwzględnieniem biznesowych usług dodanych.

Ideą Nowego Programu Partnerskiego jest dotarcie do jeszcze szerszej grupy odbiorców za pośrednictwem obecnych, jak i nowo pozyskanych partnerów. Wprowadzone zmiany mają służyć jeszcze lepszemu dopasowaniu Programu Partnerskiego FreecoNet do potrzeb uczestniczących w nim podmiotów. W ofercie można wyróżnić dwa warianty: Grand oraz Master. Podział wynika głównie z obszarów zobowiązań wobec Klienta. Wszyscy Partnerzy są odpowiedzialni za promocję usług i dbanie o dobry wizerunek FreecoNet, natomiast jako Master Partnerzy – zobowiązują się dodatkowo do opieki posprzedażowej w postaci pomocy technicznej, co jest wynagradzane wyższą prowizją.

„Przystąpienie do Programu Partnerskiego FreecoNet jest bardzo korzystne nawet dla osób prowadzących serwisy i portale WWW. Bez żadnych inwestycji, można  osiągać stałe, miesięczne dochody. Wystarczy choćby sam banner reklamowy FreecoNet umieszczony na stronie WWW. Takie działanie nie wymaga od Partnera poświęcenia czasu ani pieniędzy – FreecoNet zapewnia bowiem wszelkie materiały promocyjne, zachęcające do skorzystania z oferty platformy. Każda osoba, która poprzez taki banner zainteresowała się ofertą i została klientem FreecoNet, jest automatycznie przypisywana do danego Partnera, który od tej pory osiąga za jej pośrednictwem profity” – mówi Alicja Pruszkowska, Opiekun Programu Partnerskiego FreecoNet.

Prowizje przewidziane dla Partnerów wypłacane są od każdego nowo pozyskanego użytkownika FreecoNet, doładowania przez nich konta, generowanego ruchu lub korzystania z usług dodanych FreecoNet. Sklepy czy firmy komputerowe mogą dodatkowo wzbogacić swoją ofertę o świadczenie usług instalacyjnych i sprzedaż sprzętu VoIP. Partnerzy skupieni wokół wariantu Master, świadczą również usługi serwisowe dla użytkowników FreecoNet.

Przystąpienie do Programu Partnerskiego FreecoNet nie wiąże się z żadnymi wydatkami inwestycyjnymi. Chęć udziału, zainteresowani zgłaszają drogą elektroniczną (na adres [email protected]), w odpowiedzi otrzymując umowę partnerską.

www.freeconet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top