Progresywne oprocentowanie kont Inteligo

Opublikowano: 15 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Od 15 lutego br. konto Inteligo wprowadza nowe progresywne oprocentowanie środków zgromadzonych na rachunkach Inteligo. Mimo ostatnich decyzji podjętych przez Radę Polityki Pieniężnej związanych z obniżeniem stóp procentowych, konto Inteligo będzie nadal oferować kilkukrotnie większe oprocentowanie niż banki tradycyjne. A co najważniejsze, oprocentowanie konta Inteligo będzie rosło wraz z większą wartością depozytu na rachunku.

Oznacza to, że nowy sposób naliczania odsetek od oszczędności będzie przynosił posiadaczom kont Inteligo tym wyższe zyski im więcej zdeponują na rachunkach, w ramach jednego konta Inteligo.

Oprocentowanie nominalne Lokat Forteca zakładanych przez Klientów w listopadzie 2001 zostało ustalone na 9,10%.

Najniższa stawka oprocentowania efektywnego kont prywatnych (do 3 999,99 zł) to 7,76% i dla kont firmowych (do 49 999,99 zł) 6,20%

http://www.inteligo.pl

Sylwester KozakProgresywne oprocentowanie kont Inteligo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.