Prokom i TP- kolejna umowa o współpracy

Telekomunikacja Polska SA i Prokom Software SA zawarły 5 listopada br. Umowę Generalną dotyczącą świadczenia usług informatycznych oraz udzielania licencji na oprogramowanie użytkowe na okres do 31 grudnia 2004 roku, z możliwością jej przedłużenia na kolejny okres roczny. Podpisana umowa stanowi podstawę do kontynuowania dotychczasowej ponad dziesięcioletniej współpracy i pozwoli na modyfikację oraz rozwijanie dostarczonego przez Prokom systemu informatycznego.

Umowie generalnej towarzyszą trzy umowy wykonawcze, które obejmują świadczenie usług w zakresie zarówno utrzymania systemu jak i jego rozwoju oraz wsparcia funkcjonalnego użytkowników systemu. Czas realizacji umów wykonawczych obejmuje okres do 31.12.2004 roku. Łączna wartość umów wykonawczych wynosi 29,8 mln zł.

“Cieszy mnie fakt podpisania kolejnej umowy z partnerem, z którym od lat współpracujemy w wielu obszarach. Zawarte z TP SA umowy, wydają się naturalną konsekwencją naszego dotychczasowego współdziałania, o którym najlepiej mówią wspólne projekty. Zawarte umowy są, cennym wyrazem zaufania klienta i świadczą o jego zadowoleniu ze świadczonych przez nas usług” – powiedział Ryszard Krauze, Prezes Zarządu Prokom Software SA

http://www.prokom.pl
http://www.telekomunikacja.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry