Prokom Software SA dzieciom

24 września 2002 roku Prokom Software SA zorganizuje dla dzieci z domów dziecka pokazy filmu „Haker”. W salach kin Silver Screen i Cinema City, w Warszawie, Łodzi, Gdyni, Krakowie i Katowicach, film „Haker” obejrzy ponad 1000 dzieci.

Prokom Software SA jest Głównym Sponsorem filmu Janusza Zaorskiego „Haker” propagującego informatykę wśród młodzieży. Pochodzący z domu dziecka główny bohater jest geniuszem komputerowym, który dzięki talentowi oraz posiadanej wiedzy odnosi sukces.

„Przesłanie wynikające z filmu jest na tyle ważne, że chcemy przekazać je tym dzieciom, które mają małe szanse na zobaczenie naszego filmu. Dlatego zaprosiliśmy dzieci z domów dziecka na równoległe pokazy filmu „Haker” w pięciu miastach. Przed seansami dla dzieci zorganizowane będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami związanymi z filmem. Mamy nadzieje, że nasza akcja sprawi dzieciom dużo radości” – powiedziała Beata Stelmach, Członek Zarządu Prokom Software SA.

W zaplanowanej przez Prokom Software SA akcji będzie uczestniczyć ponad 1000 dzieci. Każde z nich otrzyma mały prezent związany z filmem „Haker”. Do zdobycia będą również atrakcyjne nagrody, które będzie można wygrać w konkursach prowadzonych przed pokazem filmu przez aktorów oraz specjalnych animatorów. Konkurs dla dzieci w Warszawie poprowadzi Bartek Obuchowicz, jeden z pierwszoplanowych aktorów filmu „Haker”, grający w nim rolę wychowanka domu dziecka i zarazem genialnego informatyka.

Dzieci z domów dziecka przyjęły zaproszenie na pokaz filmu z entuzjazmem. „To bardzo wyjątkowe przedsięwzięcie. Dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych nie mają możliwości częstego wychodzenia do kina. Firmie Prokom Software SA należą się gorące podziękowania za wspaniały pomysł na akcję dla tych dzieci, o których często się zapomina.” – powiedział Jacek Maślankowski, Dyrektor Domu Dziecka nr 3 w Łodzi.

Partnerem akcji organizowanej przez Prokom Software SA została Gazeta Wyborcza Trójmiasto. Poczęstunek dla dzieci po seansach ufunduje TelePizza Poland Sp.z o.o oraz Pepsi Cola General Bottlers.

http://www.prokom.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top