Prokom Software SA otrzymuje tytuł IBM Premier Business Partner

5 listopada 2003 r. Prokom Software SA otrzymał od firmy IBM certyfikat potwierdzający nadanie największej polskiej firmie informatycznej tytułu IBM Premier Business Partner. Prokom jest pierwszą – i obecnie jedyną – firmą w Polsce, która uzyskała taki status w ścieżce System & Service. Jest to najwyższe wyróżnienie, jakie może otrzymać firma współpracująca z IBM.

Partnerzy IBM posiadający status Premier otrzymują elektroniczny dostęp do programów wsparcia technicznego oraz do informacji, które są niedostępne dla innych partnerów. Dotyczy to również programów EPS (Early Product Support), pozwalających na autoryzowane oferowanie najnowszych rozwiązań, które jeszcze nie są dostępne w powszechnej ofercie IBM. Pozwala to partnerom Premier być o krok przed konkurentami oraz często lepiej dostosować swoją ofertę do potrzeb klienta.

Strategią IBM jest ścisła współpraca z Partnerami Handlowymi, mająca na celu pełne zaspokajanie potrzeb klientów. Staramy się, aby tę współpracę stale udoskonalać. Od pewnego czasu IBM konsoliduje swoje programy partnerskie pod wspólną nazwą PartnerWorld. Działanie to zmierza do ujednolicenia i uproszczenia naszych inicjatyw skierowanych do firm partnerskich o różnym modelu rynkowym. Nasze podejście charakteryzuje zróżnicowanie poziomów zaangażowania partnerskiego oraz jednoznaczność kryteriów określających to zaangażowane. Działania Prokomu spełniają najwyższe kryteria założone w ramach inicjatywy IBM PartnerWorld, co zaowocowało zdobyciem tytułu Premier. Serdecznie gratulujemy firmie Prokom tego osiągnięcia – mówi Roman Malinowski, Dyrektor Operacyjny IBM Polska.

Cieszę się bardzo, że firma IBM przyznała nam tytuł Premier Business Partner. Odbieram to jako wyraz najwyższego uznania, tym bardziej, że Prokom jest jedyną w Polsce firmą mogącą pochwalić się takim certyfikatem. Dzięki statusowi Premier i związanym z nim większym dostępem do informacji będziemy mogli jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Jestem także przekonany, że dzięki statusowi Premier jeszcze bardziej zacieśnimy współpracę z IBM – mówi Tadeusz Dyrga, Wiceprezes Zarządu Prokom Software SA.

Uzyskanie statusu IBM Premier Business Partner stanowi finalny etap na trzystopniowej ścieżce certyfikacji, obejmującej kolejne poziomy partnerstwa: Member, Advanced oraz Premier. Prokom uzyskał tytuł Advanced Business Partner już w roku 2001.

http://www.prokom.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top