Prokom Software SA został Świętym Mikołajem

W Katowicach odbył się charytatywny koncert mikołajkowy organizowany przez Program 2 TVP podsumowujący akcję „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. Prokom Software SA już po raz czwarty przyłączył się do tego przedsięwzięcia.
TVP poprowadziła zbiórkę darów i pieniędzy dla najbiedniejszych i najbardziej potrzebujących wsparcia Domów Dziecka już po raz dwunasty. Kwestowano na rzecz dzieci z pięciu domów dziecka: w Krasnem na białostocczyźnie, w Górze Włodowskiej na Śląsku, w Bytomiu, Głuchowicach i Katowicach.

Prokom po raz czwarty przyłączył się do tego przedsięwzięcia przekazując wszystkim objętym akcją placówkom sprzęt komputerowy o wartości ponad 40 000 złotych.
„Cieszymy się, że możemy pomóc najbardziej potrzebującym Domom Dziecka. Nie ma nic piękniejszego niż radość i uśmiech na buziach obdarowywanych dzieci. Staramy się ułatwiać dzieciom dostęp do nowoczesnych metod kształcenia z wykorzystaniem komputerów. Chcemy także pomóc młodzieży najbardziej uzdolnionej. Wysiłek włożony w rozwój ich talentów nie tylko przynosi ogromną satysfakcję, ale także pozwoli wierzyć, że w nowej Europie będą mieli takie same szanse i możliwości jak ich koledzy z krajów należących do Unii.” – mówi Beata Stelmach Członek Zarządu Prokom Software SA.

http://www.prokom.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top