Promocja Poczty75 w WP

Opublikowano: 20 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Trwa właśnie kolejna limitowana promocja konta Poczta75. Każda ze stu pięćdziesięciu osób, które jako pierwsze zakupią usługę Poczta75 w WP.pl, otrzyma zmodernizowany i unowocześniony Draco Organizer. To druga akcja promocyjna, w której nagrodą jest program typu Personal Information Manager (PIM).

Organizer pozwala przechowywać typowe informacje związane z czasem: zadania, spotkania, rocznice… Umożliwia zapamiętanie danych teleadresowych osób i firm, tworzenie grup osób, czy prowadzenie zapisek w notatniku.

Wśród nowych funkcji Draco wymienić można choćby: możliwość pracy grupowej, wysyłania wiadomości SMS z bramki Omnix, czy nawiązywania połączenia za pośrednictwem serwera proxy, import wiadomości z programu Outlook Express oraz emotikony w poczcie.

http://poczta.wp.pl/draco

Sylwester KozakPromocja Poczty75 w WP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.