Promocja 'Tanie domeny' w nazwa.pl

Opublikowano: 29 listopada 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl i krajowy lider w zakresie usług rejestracji domen internetowych, wprowadza promocyjne ceny na rejestrację nowych domen internetowych. Teraz ceny rejestracji są nawet o 75% niższe niż w NASK. Promocja trwać będzie do 31 grudnia bieżącego roku.

Promocja obejmuje wszystkie domeny oferowane w nazwa.pl. Cena domeny polskiej .pl wynosi 50 zł netto, natomiast domen globalnych – np.: .com., .net, .info – 25 zł netto. Promocja trwać będzie do 31 grudnia bieżącego roku i skierowana jest do wszystkich Klientów, zarówno firm, jak i osób fizycznych.

Obniżanie cen o blisko 75% w stosunku do analogicznych usług proponowanych przez NASK to nasza odpowiedź na wciąż rosnące wymagania naszych Klientów – komentuje Wolfgang Laskowski, Dyrektor Marketingu i PR w firmie NetArt. Promocja przewidziana jest do końca bieżącego roku. Liczymy, że dzięki tej akcji umocnimy swoją pozycje lidera na rynku domen – dodaje.

W nazwa.pl zarejestrowanych jest obecnie łącznie ponad 54 000 domen z końcówką .pl, co stanowi blisko 20% krajowego rynku rejestracji. W październiku NetArt – dzięki podpisaniu umowy akredytacyjnej z EURid, konsorcjum zarządzającym domenami eu. – rozpoczął proces zbierania zamówień na rejestrację domen europejskich.

http://www.nazwa.pl

Sylwester KozakPromocja 'Tanie domeny' w nazwa.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.