Promocje w Money.pl

Opublikowano: 15 maja 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

W Serwisie Finansowym Money.pl użytkownicy mogą skorzystać z dwóch bardzo atrakcyjnych promocji. Pierwsza z nich dotyczy kredytów mieszkaniowych GE Banku Mieszkaniowego. Od 1 maja 2002 roku każdy użytkownik, który za pośrednictwem Money.pl umówi się z doradcą kredytowym i w rezultacie podpisze umowę kredytową, uzyska kredyt o obniżonym o 1,4% oprocentowaniu (w porównaniu do standardowej oferty banku). Oferta ta dotyczy kredytów udzielanych w walutach obcych. Ponadto cały czas obowiązuje promocja „Kredyt bez opłat” która zwalnia klientów z opłat za rozpatrzenie wniosku, udzielenie kredytu, wcześniejszą spłatę i innych. Dzięki połączeniu tych promocji użytkownicy Money.pl mają możliwość uzyskania kredytu na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Kolejna promocja związana jest z Konkursem „Pustelnik Trophy II” organizowanym przez mBank. Promocja ta dotyczy rachunków zakładanych w mBanku. Atutem tego konkursu są bardzo atrakcyjne, gwarantowane nagrody m.in.: najnowsze modele komputerów iMac lub iBook, aparaty cyfrowe oraz wyprawa do Ameryki Południowej.

Wymienione powyżej promocje dotyczą ofert udostępnionych w ramach platformy transakcyjnej Money.Direct.

http://www.money.pl

Sylwester KozakPromocje w Money.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.