Proseed ma nowego właściciela

Opublikowano: 25 września 2013. Kategoria: Rynek Startupy. Tagi: , ,

Nowym właścicielem miesięcznika Proseed jest Beyond Investments, posiadająca w swoim portfelu inwestycyjnym ma już takie spółki jak Inwestycje.pl SA czy INDATA Software.

proseed

Proseed powstał w 2010 roku i poświęcony był tematyce startup-ów w Polsce i początkowo wydawany był tylko w wersji elektronicznej. W maju 2012 powstała wersja drukowana. Ostatni numer pojawił się w kioskach pod koniec czerwca.

Zakup miesięcznika oraz portalu Proseed przez Beyond Investments podyktowany jest chęcią utrzymania tytuł na rynku. Działając w branży start-up’ów doceniałem wydawnictwo i chciałem, by tytuł nadal istniał. Był on jednym z ciekawszych magazynów skupiających się wokół start-up’ów w Polsce. Decyzja wynikała raczej z pasji i sentymentu aniżeli chłodnej kalkulacji biznesowej – powiedział Grzegorz Czapla, prezes zarządu Beyond Investments.

 

Sylwester KozakProseed ma nowego właściciela

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.