Prospekt Hoopla.pl zatwierdzony

Hoopla.pl prawdopodobnie już w październiku br. zadebiutuje na GPW w Warszawie. Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt Hoopla.pl, sklepu internetowego z AGD, RTV, komputerami i armaturą.
Hoopla.pl S.A. będzie pierwszym polskim sklepem internetowym notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Firma planuje przeprowadzenie oferty publicznej w już w październiku br. Hoopla.pl zamierza pozyskać około 11-13 milionów złotych. Oferującym papiery będzie Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska. Zapisy na akcje będzie można składać również za pośrednictwem internetu przy wykorzystaniu platformy „e-Zapisy” prowadzonej przez Dom Maklerski Capital Partners.

– Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni szybką akceptacją naszego prospektu przez KNF. Wierzymy, że rokuje to bardzo dobrze naszemu debiutowi, który być może będzie miał miejsce już październiku – mówi Krzysztof Boufał, wiceprezes Hoopla.pl S.A.

Spółka została założona w 2004 roku przez Krzysztofa Boufała i Przemysława Szydłowskiego. Głównym inwestorem firmy jest fundusz MCI Management S.A. Obroty Hoopla.pl kształtują się na poziomie 27 mln zł rocznie. Obecnie firma zatrudnia ok. 40 osób. W rankingu stworzonym przez Komputer Świat Hoopla.pl znalazła się na czele zestawienia serwisów e-commerce ze sprzętem AGD i RTV. Magazyn Internet przyznał firmie miano najlepszego sklepu internetowego.

www.hoopla.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry