Przedpremierowy Kazik w Melo.pl

Opublikowano: 31 maja 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Od piątku, 27 maja, w internetowym sklepie muzycznym Melo.pl należącym do INTERIA.PL, dostępny jest nowy album Kazika 'Los się musi odmienić'. Oficjalna premiera płyty odbędzie się 3 czerwca.

– Kosztowała ona Kazika wiele miesięcy intensywnej pracy, ale cały ten czas zaowocował piękną płytą – powiedział Sławek Pietrzak, właściciel wytwórni SP Records, dla której nagrywa Staszewski. – To dobra płyta, z dobrą energią. Dla mnie jest to jedna z najlepszych płyt Kaza. Jestem jego fanem i znam go bardzo dobrze, a mimo wszystko Kazik bardzo mile mnie zaskoczył – dodaje Pietrzak.

Na krążku znalazło się 16 nowych utworów. Oprócz tytułowego 'Los się musi odmienić' jest wśród nich autorska wersja polskiego hymnu oraz przeróbka przeboju Wojciecha Młynarskiego i Jerzego Wasowskiego 'W Polskę idziemy'.

Cały nowy album Kazika dostępny jest w cenie 24,99 zł. Pojedynczy utwór z płyty można nabyć już za 2,99 zł.

http://www.melo.pl

Sylwester KozakPrzedpremierowy Kazik w Melo.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.