Przeglądarka e – prasy w NetPress

Użytkownicy www.NetPress.pl, mogą teraz czytać fragmenty wybranych czasopism przed ich zakupem. Bezpłatna przeglądarka Zinio Express, dzięki której internauci zapoznają się z zawartością publikacji, dostępna jest on-line i nie wymaga instalacji. Pierwszym magazynem, dla którego udostępniono tę funkcję, jest tygodnik Polityka.
– Zinio Express to przeglądarka nowej generacji. Dzięki niej klienci naszego kiosku czują się niemal jak w saloniku prasowym, gdzie mają przecież możliwość zapoznania się z publikacją przed jej zakupem – komentuje Bartłomiej Roszkowski, prezes NetPress Digital.

Aby skorzystać z nowej funkcjonalności w NetPress, nie jest wymagana instalacja żadnego oprogramowania, a Zinio Express dostępny jest on-line. Każdorazowo udostępnianych jest „darmowy fragment”, ok. 20 stron numeru, wybranych przez wydawcę. Umożliwia to czytelnikom na zapoznanie się z systemem Zinio i specyfiką czytania wersji elektronicznej jeszcze przed pobraniem Zinio Reader’a, czyli podstawowego narzędzia do czytania cyfrowych wydań. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z e-prasą.

Już wkrótce użytkownicy kiosku NetPress zapoznać się będą mogli z innymi tytułami w przeglądarce Zinio Express. – Myślę, że na początku przyszłego roku niemal wszystkie dostępne u nas publikacje w formacie Zinio będzie można obejrzeć jeszcze przed zakupem. Po raz kolejny współpraca z Zinio, światowym liderem na rynku cyfrowych czasopism umożliwia nam zaoferowanie naszym klientom udogodnień niedostępnych dla innych formatów – podsumowuje prezes Roszkowski.

www.netpress.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top