Przejdź na Drugą Stronę z K2

Zastanawialiście się kiedyś co znajduje się “z tyłu” strony internetowej? Kod html? Ciekłe kryształy i lampy monitorów? Ciąg Zer i Jedynek?. Teraz każdy może zajrzeć na zaplecze strony internetowej K2 i poznać prawdę.
Druga Strona K2 pokazuje to, co w rzeczywistości dzieje się na zapleczu strony agencji interaktywnej K2 Internet SA.  Aby przejść na Drugą Stronę trzeba kliknąć w jedną z postaci wychylających się zza pierwszej strony działu e-marketing K2 www.k2.pl/e-marketing.

„Wszedłeś? To od tego momentu lepiej uważaj, bo Twoje wejście na drugą stronę wywoła popłoch wśród pracowników agencji. Lepiej więc na początku korzystaj z klawiatury. Zbyt szybkie poruszanie myszą może ich wystraszyć i uruchomić alarm. Wraz z każdym wywołanym alarmem uzyskasz dostęp do ukrytych części strony, a kiedy wywołasz ostatni-czwarty alarm – przebierze się miarka…” – ostrzega Bartek Rozbicki, Art Director K2.

Druga Strona K2 to najnowszy projekt agencji. Jego głównym celem jest zaprezentowanie portfolio i potencjału kreatywnego K2. Strona korzysta z możliwości, które otwiera Internet szerokopasmowy i usprawniona obsługa wideo w Flash 8.0.

„Chcieliśmy pokazać jak można wykorzystać możliwości video w Internecie, czyli jak zbudować na bazie pasywnego materiału filmowego w pełni interaktywną produkcję. To nie jest zwykłe odtwarzanie filmu widzowi, to wciągnięcie go do środka filmu i uczynienie z niego głównego bohatera.” mówi Łukasz Lewandowski, Creative Director K2.

www.k2.pl/e-marketing

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry