Przesyłkę wysłaną z platformy IAI można odebrać w punktach RUCH

IAI-Shop.com zaproponował współpracującym sklepom nową usługę logistyczną – możliwość odbioru przesyłki w punktach RUCH. Koszt usługi jest stały i wynosi 6,50 zł netto za przesyłkę do 20kg. Dodatkowo IAI oferuje bezpłatne ubezpieczenie do kwoty 300 zł.

Oprócz gęstej sieci punktów naszą przewagą jest również nowoczesna i sprawna logistyka, dzięki której od lat codziennie rano do kiosków trafiają poranne gazety. Paczka w RUCHu jest niezawodną i wygodną usługą – powiedział Dariusz Stolarczyk, Członek Zarządu RUCH.

iaiW polskim e-commerce są dwa aspekty, które hamują jego rozwój. Jednym z nich jest większa chęć płacenia przy odbiorze, szczególnie w przypadku sklepów do których nie mamy pełnego zaufania. Drugim jest konieczność czekania na kuriera, który nie zawsze jest dogodny. Propozycja czekania na przesyłkę, która ma dotrzeć między 14, a 18 jest bardzo niewygodną opcją. Integrując naszą usługę z kioskami RUCHu proponujemy rozwiązanie, które eliminuje oba przypadki. Po otrzymaniu informacji o dostarczeniu przesyłki, klient samodzielnie udaje się do wcześniej wybranego punktu odbioru, w dogodnym dla niego czasie i odbiera swoją przesyłkę. Rozwiązanie to doskonale uzupełnia dotychczas oferowane formy przesyłek i odbiorów osobistych – dodał Paweł Fornalski, prezes IAI.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry