Przesyłkę wysłaną z platformy IAI można odebrać w punktach RUCH

Opublikowano: 2 lipca 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

IAI-Shop.com zaproponował współpracującym sklepom nową usługę logistyczną – możliwość odbioru przesyłki w punktach RUCH. Koszt usługi jest stały i wynosi 6,50 zł netto za przesyłkę do 20kg. Dodatkowo IAI oferuje bezpłatne ubezpieczenie do kwoty 300 zł.

Oprócz gęstej sieci punktów naszą przewagą jest również nowoczesna i sprawna logistyka, dzięki której od lat codziennie rano do kiosków trafiają poranne gazety. Paczka w RUCHu jest niezawodną i wygodną usługą – powiedział Dariusz Stolarczyk, Członek Zarządu RUCH.

iaiW polskim e-commerce są dwa aspekty, które hamują jego rozwój. Jednym z nich jest większa chęć płacenia przy odbiorze, szczególnie w przypadku sklepów do których nie mamy pełnego zaufania. Drugim jest konieczność czekania na kuriera, który nie zawsze jest dogodny. Propozycja czekania na przesyłkę, która ma dotrzeć między 14, a 18 jest bardzo niewygodną opcją. Integrując naszą usługę z kioskami RUCHu proponujemy rozwiązanie, które eliminuje oba przypadki. Po otrzymaniu informacji o dostarczeniu przesyłki, klient samodzielnie udaje się do wcześniej wybranego punktu odbioru, w dogodnym dla niego czasie i odbiera swoją przesyłkę. Rozwiązanie to doskonale uzupełnia dotychczas oferowane formy przesyłek i odbiorów osobistych – dodał Paweł Fornalski, prezes IAI.

Sylwester KozakPrzesyłkę wysłaną z platformy IAI można odebrać w punktach RUCH

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.