Przesyłki z Merlin.pl w księgarniach PWN

Od kwietnia produkty zamówione w Merlin.pl można bezpłatnie odbierać w księgarniach PWN. Przesyłki będą dostępne w wybranych placówkach PWN w 7 największych miastach w kraju.

Od 1 kwietnia Merlin.pl rozpoczyna współpracę w zakresie dystrybucji swoich produktów z niektórymi księgarniami Polskich Wydawnictw Naukowych. Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Kraków, Poznań, Szczecin to miasta, w których wybrane księgarnie PWN będą punktami odbioru przesyłek zamówionych w Merlin.pl. Zakupione produkty będzie można bezpłatnie odebrać w godzinach pracy księgarni.

Współpraca z PWN rozszerzyła bazę punktów odbioru przesyłek zamówionych w sklepie internetowym Merlin.pl o kolejnych 7 placówek. Dotychczas klienci sklepu internetowego mogli osobiście odbierać zamówione produkty jedynie w 4 punktach w Warszawie i w 1 w Piasecznie. Inne formy dostarczania przesyłek to dostawa za pośrednictwem: kuriera, Poczty Polskiej, Paczkomatów firmy In Post i Paczki w Ruchu.

– Odbiór osobisty to wśród naszych klientów najbardziej lubiana forma dostawy – mówi Anna Bogdańska, Prezes Zarządu Merlin.pl. – Stwarzamy jak najwięcej możliwości wygodnego i bezpłatnego dostarczenia naszych przesyłek. Księgarnie PWN charakteryzują się bardzo dobrą lokalizacją i duża popularnością. Dzięki tej współpracy sieć odbioru osobistego naszych przesyłek powiększyła się o jedne z najlepiej zlokalizowanych punktów w największych miastach w Polsce.

Przy odbiorze przesyłki wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty i numer zamówienia. We wszystkich punktach istnieje możliwość skorzystania z karty płatniczej. W księgarniach PWN nie będą przyjmowane zwroty i reklamacje.

Lista współpracujących z Merlin.pl księgarni PWN: Punkty odbioru PWN.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry