Przesyłki z Merlin.pl w księgarniach PWN

Od kwietnia produkty zamówione w Merlin.pl można bezpłatnie odbierać w księgarniach PWN. Przesyłki będą dostępne w wybranych placówkach PWN w 7 największych miastach w kraju.

Od 1 kwietnia Merlin.pl rozpoczyna współpracę w zakresie dystrybucji swoich produktów z niektórymi księgarniami Polskich Wydawnictw Naukowych. Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Kraków, Poznań, Szczecin to miasta, w których wybrane księgarnie PWN będą punktami odbioru przesyłek zamówionych w Merlin.pl. Zakupione produkty będzie można bezpłatnie odebrać w godzinach pracy księgarni.

Współpraca z PWN rozszerzyła bazę punktów odbioru przesyłek zamówionych w sklepie internetowym Merlin.pl o kolejnych 7 placówek. Dotychczas klienci sklepu internetowego mogli osobiście odbierać zamówione produkty jedynie w 4 punktach w Warszawie i w 1 w Piasecznie. Inne formy dostarczania przesyłek to dostawa za pośrednictwem: kuriera, Poczty Polskiej, Paczkomatów firmy In Post i Paczki w Ruchu.

– Odbiór osobisty to wśród naszych klientów najbardziej lubiana forma dostawy – mówi Anna Bogdańska, Prezes Zarządu Merlin.pl. – Stwarzamy jak najwięcej możliwości wygodnego i bezpłatnego dostarczenia naszych przesyłek. Księgarnie PWN charakteryzują się bardzo dobrą lokalizacją i duża popularnością. Dzięki tej współpracy sieć odbioru osobistego naszych przesyłek powiększyła się o jedne z najlepiej zlokalizowanych punktów w największych miastach w Polsce.

Przy odbiorze przesyłki wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty i numer zamówienia. We wszystkich punktach istnieje możliwość skorzystania z karty płatniczej. W księgarniach PWN nie będą przyjmowane zwroty i reklamacje.

Lista współpracujących z Merlin.pl księgarni PWN: Punkty odbioru PWN.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top