Przetarg na nowy serwis korporacyjny Telefonii Dialog rozstrzygnięty

Agencja Interaktywna Adv.pl wygrała trwający kilka miesięcy przetarg ogłoszony przez Telefonię Dialog na wykonanie nowego serwisu korporacyjnego operatora.

Wynik przetargu oznacza dla Adv.pl kontynuację ponad 4-letniej kompleksowej obsługi internetowego wizerunku Telefonii Dialog (oprócz realizacji i aktualizacji obecnego serwisu również stworzenie witryny www.junior.dialog.pl promującej bezpieczne korzystanie

z internetu przez dzieci, witryn produktowych www.1011.pl, www.wifi.dialog.pl, prezentacji multimedialnych, oraz wielu kampanii reklamowych i wizerunkowych on-line).

'Odświeżenie naszej strony korporacyjnej www.dialog.pl było niezbędne – stary system nie był już wystarczająco elastyczny pod kątem dalszej rozbudowy części usługowej. Przez 4 lata oferta Dialogu poszerzyła się znacznie, a łatwa i przyjazna dla użytkownika prezentacja usług i cen jest wymogiem obecnych czasów, w których komunikacja elektroniczna staje się podstawowym medium informacyjnym’ – mówi Marta Pietranik z Biura Rzecznika Prasowego Telefonii Dialog.

'Oferta Agencji Adv.pl przedstawiona w przetargu okazała się najbardziej konwergentna pod względem znajomości potrzeb spółki

i wiedzy o ofercie, a znajomość firmy gwarantowała efektywny czas realizacji serwisu. To zdecydowało o wygranej’ – podsumowuje Marta Pietranik.

Serwis www.dialog.pl oparty zostanie o nowoczesny system zarządzania treścią oraz wiele nowych elementów i aplikacji interaktywnych zapewniających szybką i skuteczną komunikację z użytkownikami.

'Cieszymy się z wygranej. To dowód dużego zaufania do naszego profesjonalizmu i doświadczenia. Jestem przekonany, że nasza współpraca zaowocuje wzorcowym serwisem korporacyjnym operatora telekomunikacyjnego’ – powiedział Konrad Pankiewicz, dyrektor zarządzający Adv.pl.

Nowy serwis www.dialog.pl zadebiutuje jesienią bieżącego roku.

http://www.dialog.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top