Przewodnik NetSprint.pl pomaga w codziennym życiu

Wyszukiwarka internetowa NetSprint.pl, przygotowała specjalny serwis prezentujący jej możliwości – „Przewodnik NetSprint”. Witryna znajduje się pod adresem www.Przewodnik.NetSprint.pl, a jej zawartość stanowią przykłady wykorzystania NetSprint.pl w codziennym życiu.
Wyszukiwarka NetSprint.pl konsekwentnie realizuje koncepcję dostarczania dokładnych odpowiedzi na szczycie wyników wyszukiwania. Na zadane przez Internautę zapytanie prezentowana jest konkretna i kompleksowa odpowiedź, zgodna z hasłem „Znajdź odpowiedź. Najszybciej.”. W sumie, dzięki współpracy z kilkoma partnerami – Wirtualną Polską, Panoramą Firm, Wikipedią, Autocentrum, Wydawnictwem IDG – NetSprint.pl korzysta z bazy ponad 500 000 odpowiedzi. Internauci mogą również korzystać z wielu narzędzi takich jak kalkulator, konwerter walut, repertuar kin czy prognozy pogody.

Moduł odpowiedzi w wynikach wyszukiwania rozwijany jest tak, aby tworzył on kompleksowe narzędzie rozwiązujące różne codzienne problemy życiowe użytkowników. Aby korzystanie z jego możliwości było jeszcze prostsze, autorzy wyszukiwarki stworzyli Przewodnik NetSprinta (www.przewodnik.netsprint.pl) –  specjalny serwis prezentujący przykładowe zastosowania nowego modułu pogrupowane na sytuacje, w których wyszukiwarka jest przydatna użytkownikom.
Serwis podzielony jest na sześć głównych części. Edukacja prezentuje przykłady odpowiedzi ze wszystkich dziedzin nauki, które można wykorzystać do nauki przed klasówkami, kolokwiami, pisania wypracowań czy przygotowując się do egzaminów. Sekcja Podróże pokazuje możliwości użycia NetSprint.pl w trakcie planowania wycieczek krajowych i zagranicznych. W dziale Hobby każdy pasjonat sprawdzi, że w NetSprincie na pewno znajdzie coś dla siebie. Moduł Pieniądze przedstawia przykłady wykorzystania wyszukiwarki przez osoby szukające kredytów lub inwestujących swoje oszczędności. W sekcji Rozrywka miłośnicy kina, muzyki czy innych dziedzin sztuki mogą dowiedzieć się jak korzystać z NetSprint.pl. Część Inne prezentuje pozostałe możliwości wyszukiwarki.

Dodatkowo w Przewodniku prezentowane są wskazówki, jak szukać wykorzystując „operatory”, oraz spis wszystkich zasobów prezentowanych przez NetSprint.pl w ramach koncepcji „Znajdź odpowiedź. Najszybciej”.

Twórcy Przewodnika liczą na jego współtworzenie przez Internautów – każdy może także podzielić się pomysłami, do czego i w jaki sposób wykorzystać jeszcze wyszukiwarkę NetSprint.pl. Autorzy najciekawszych pomysłów zostaną nagrodzeni firmowymi gadżetami.

Przewodnik zamyka pierwszy rok wprowadzenia nowatorskiej koncepcji podpowiadania użytkownikom. NetSprint.pl nie zamierza jednakże poprzestać na tym etapie. Spółka już nawiązuje kolejne kontakty z właścicielami wartościowych baz danych celem prezentacji ich zasobów na szczycie wyników wyszukiwania.

www.przewodnik.netsprint.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry