Przez Kurpie z Internetem

Turystyka.mapGO.pl jest nowym portalem turystycznym połączonym z mapą i nawigacją samochodową.
Gdzie jest najładniejsza, a gdzie najstarsza kapliczka, w którym zamku stary Ziemowit III więził i ściął swoją piękną młodą żonę i dlaczego, na której stacji benzynowej jest najlepsza kawa w regionie czyli komplet informacji o wszystkich miejscach, które warto odwiedzić na Kurpiach (region Mazowsza). Wszystko to znaleźć można na nowym portalu www.turystyka.mapGO.pl

Portal jest kompendium wiedzy o regionie połączonym z mapą i nawigacją samochodową. Zawiera on przede wszystkim pełną bazę informacji o tym co i dlaczego warto na Kurpiach zobaczyć, mnóstwo wygrzebanych w annałach ciekawostek oraz szczegółową bazę niezbędnej turyście wiedzy dotyczącej noclegów i gastronomi.

Turystyka.mapGO.pl to także „Region w zbliżeniu” czyli artykuły traktujące o przyrodzie regionu, jego historii zabytkach i związanych z nimi mało znanych ciekawostkach. Znajdziemy w nim także kalendarz imprez regionalnych, wspaniałą galerię zdjęć oraz tzw: „niezbędnik turysty” zawierający informacje niezbędne w podróży takie jak: lokalizacja stacji benzynowych, sklepów i wielu innych.

Drugą – po bogatej bazie informacyjnej – zaletą portalu jest zintegrowanie bazy danych turystycznych z mapą. Portal wyposażony jest w specjalne okno pokazujące na mapie miejsca i obiekty opisane w portalu. Mapa może być dowolnie skalowana i przesuwana.

Portal ten to nowoczesny informator turystyczny będący efektem współpracy dwóch firm: ProMazovia i IMAGIS.

„Planując zwiedzanie jakiegoś regionu brakuje nam zwykle sprawdzonych informacji o nim, ciekawostek, nietypowych atrakcji, miejsc, których nie wolno ominąć, a o których często wiemy mało albo.. nic – takie właśnie informacje można znaleźć na www.turystyka.mapGO.pl – mówi Elżbieta Cieśla, właściciel ProMazovia, a jednocześnie autorka artykułów i zdjęć z Kurpiów, prezentowanych w portalu. „Prezentowane ciekawostki to efekt mojego zafascynowania regionem i wieloletnich podróży oraz odkrywania faktów nieznanych nawet najstarszym mieszkańcom”. – dodaje.

„Prezentacja jak najszerzej rozumianych atrakcji regionu, na mapie umożliwiającej zapanowanie trasy dojazdu do wybranych miejsc jest tak naturalna, że jej zalet dla szukających ciekawych miejsc na wyjazd nie trzeba tłumaczyć – mówi Małgorzata Bartnicka, prezes i współwłaściciel IMAGIS. Zachęcić trzeba tylko mieszkańców i władze samorządowe różnych regionów by docenili potęgę istnienia na tej turystycznej mapie Polski – dzięki niej pokażą światu swoją kulturę, zabytki i wielowiekową historię, a także, znajdą klientów na swoje usługi i wyroby.”

www.turystyka.mapGO.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top