Puchar Świata w skokach narciarskich w Internecie

27 listopada pod adresem skoki.tvp.pl Telewizja Polska rozpoczęła transmisje z Pucharu Świata w skokach narciarskich w Internecie. Jako pierwszą będzie można obejrzeć transmisję kwalifikacji rozgrywanych w Kuusamo – początek o godz. 18:00.

Na stronie skoki.tvp.pl do 22 marca 2009 r. kibice skoków narciarskich będą mogli emocjonować się przebiegiem Pucharu Świata w sezonie 2008/2009. W  serwisie dostępne będą transmisje z Kussamo, a następnie relacje z poszczególnych etapów konkursu emitowane równolegle na antenie TVP Sport, m.in. z Zakopanego, Wisły i Szczyrku. Ponadto w serwisie znajdą się unikatowe materiały wideo z odbywających się w Lillehammer treningów. Specjalnie dla strony skoki.tvp.pl kamera TVP będzie na bieżąco podpatrywać przygotowania do zawodów wszystkich polskich skoczków, w tym oczywiście Adama Małysza.

Oprócz transmisji (emitowanych także w TVP1) na stronie znajdą się ekskluzywne wywiady ze skoczkami i trenerami oraz analizy i wypowiedzi specjalistów. Swoimi opiniami na temat przebiegu rywalizacji podzielą się znani dziennikarze sportowi TVP, m.in. Sebastian Parfjanowicz i Sebastian Szczęsny. Na skoki.tvp.pl internauci znajdą także najświeższe wyniki, terminarz konkursów, plany transmisji, galerie zdjęć oraz sylwetki najwybitniejszych zawodników.

Strona skoki.tvp.pl będzie również miejscem interaktywnej zabawy dla użytkowników. Planowane jest uruchomienie m.in. quizu z atrakcyjnymi nagrodami, sprawdzającego wiedzę kibiców na temat zawodów.

www.skoki.tvp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top