PZU Życie w Internecie

PZU Życie uruchomiło serwis internetowy poświęcony ubezpieczeniu emerytalnemu i funduszowi inwestycyjnemu Pogodna Jesień. Docelowo strona ma pełnić funkcję sprzedażową. Nowy serwis został zaprojektowany przez Agencję HYPERmedia

Wkomponowany w estetykę strony PZU Życie serwis jest skierowany do ludzi młodych poważnie myślących o swojej przyszłości. Strona stanowi kompendium wiedzy o oferowanym przez PZU Życie produkcie ubezpieczeniowym. Layout wykonano w sposób umożliwiający dostęp do wszystkich niezbędnych informacji pomagających przy wyborze produktu m.in. symulator wzrostu wartości funduszu i informacje o warunkach przystąpienia.

Osoby zdecydowane przystąpić do funduszu mają możliwość zamówienia wniosku zgłoszeniowego on-line. Ubezpieczyciel gwarantuje dostarczenie dokumentów pocztą, na podany adres, najpóźniej w ciągu 5 dni od momentu zgłoszenia. Po otrzymaniu wniosku osoba może jeszcze raz skorzystać z zawartych w serwisie informacji pomagających prawidłowo wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy.

Dużym ułatwieniem dla odwiedzających jest umieszczenie na stronach serwisu encyklopedii terminów ubezpieczeń na życie. Odwiedzający mający dodatkowe pytania dotyczące funduszu, na które nie mogą znaleźć odpowiedzi na stronach serwisu, mogą skorzystać z funkcji elektronicznego doradcy. Konsultanci na bieżąco monitorujący przychodzące pytania w krótkim czasie udzielą zainteresowanym wyczerpujących informacji.

http://www.pzuzycie.pl/pogodnajesien

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry