qpracy.pl – droga ku pracy

Połączenie rekrutacji z doradztwem i coachingiem, ocena kompetencji za pomocą narzędzi on-line i wyszukiwanie kandydatów na najwyższe stanowiska menedżerskie – to najważniejsze usługi jakie oferuje, oprócz standardowej publikacji ogłoszeń, nowy portal qpracy.pl
Portal qpracy.pl zwiększa szanse znalezienia odpowiedniego kandydata, choć wiemy, że konkurencja na wirtualnym rynku pracy staje się coraz bardziej zacięta – mówi Agnieszka Pawlak, dyrektor działu mediów Bigram S.A.,  firmy doradztwa personalnego i właściciela portalu qpracy.pl. Istnieje ponad 70 portali pośrednictwa pracy, dlatego mimo szybko rosnącej liczby użytkowników Internetu, do zbudowania popularnego portalu pracy nie wystarczą już same ogłoszenia. – To musi być narzędzie, które wykracza poza standardowe działania, oferując interaktywne i innowacyjne formy rekrutacji. Takie było nasze wyjściowe założenie, w czasie projektowania portalu – dodaje Agnieszka Pawlak.

Platforma qpracy.pl prowadzi działania równolegle na dwóch płaszczyznach: publikuje ogłoszenia i udostępnia bazy CV, a ponadto platforma umożliwia konsultacje w procesie rekrutacji i oferuje dodatkowe narzędzia on-line, m.in. Profiles XT™ i CheckPoint 360 °. To przeniesienie naszego wieloletniego doświadczenia w doradztwie personalnym do wirtualnego świata – mówi Agnieszka Pawlak.

Qpracy.pl, dzięki narzędziom on-line do badania potencjału i oceny, daje możliwość przeanalizowania najważniejszych cech kandydata. Generowane za pomocą Internetu specjalne raporty coachingowe wskazują menedżerom, jak należy zarządzać swymi pracownikami i które ich umiejętności należy rozwijać zgodnie ze strategią firmy.

Wyniki zawarte w e-raportach ukazują zarówno kompetencje, jak i osobowość badanych – ich umiejętności, zachowania i zainteresowania zawodowe. Dzięki temu pracodawca wie, kogo przyjąć, jaką ścieżkę kariery dla pracownika obrać oraz w których obszarach go szkolić. Dzięki narzędziom on-line zyskuje też rekrut, który widząc swoje mocne i słabe strony wie jakie plany ma firma i w jakim kierunku będzie się rozwijać.

Takie podejście do rekrutacji jest odpowiedzią na dynamiczne zmiany zachodzące w polskiej gospodarce. Jeszcze niedawno trudno było znaleźć pracę, dziś coraz trudniej znaleźć pracownika. – Portal qpracy.pl nie tylko zwiększa szanse wyłowienia z rynku pracy dobrego kandydata, ale też oferuje narzędzia do  budowania strategii personalnych, która kierują rozwojem pracowników zgodnie ze strategią biznesową firmy – dodaje Agnieszka Pawlak.

www.qpracy.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry