Rebranding Symetrii – nowe logo ale też nowe usługi

Poznańska agencja Symetria zaprezentowała nowe logo i szatę graficzną swojej strony. Zmiany są jednak dużo większe – firma oferuje nowe usług oraz zmienia strukturę.

SYMETRIA_2013_Logo_ClaimWedług Symetrii jedną z ważniejszych zmian jaka się dokona to znaczny wzrost znaczenia przeglądania stron na urządzeniach mobilnych. Kluczową rolę będzie odgrywać to w jaki sposób użytkownicy będą konsumować treści, dlatego projektując je należy mieć na uwadze optymalizację ich wyświetlania na różnorodnych urządzeniach.

W komunikacie prasowym czytamy:

W najbliższym czasie coraz większego znaczenia nabiorą również kwestie związane z omnikanałowością. Użytkownicy mogą rozpocząć korzystanie z usługi internetowej na jednym urządzeniu, kontynuować na kolejnym a zakończyć jeszcze na innym. W związku z tym perspektywy użytkowników i ich potrzeb różnice pomiędzy kanałami online, offline i mobile zacierają się. Rodzi to wyzwanie dla marek, które chcą wykorzystać potencjał związany z tym trendem. Muszą one zapewnić spójność odbioru treści oferowanych użytkownikom, którzy mają możliwość kontynuacji i zakończenia usługi w dowolnym kanale. Powoduje to wzrost zapotrzebowania na serwisy wykorzystujące m. in. responsive design, pozwalające na wygodne przeglądanie treści na dowolnym urządzeniu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry