Recykling szaf czyli ekologia jest w modzie

Jednym z dzisiejszych trendów w modzie jest kupowanie w secondhandach, noszenie ubrania po mamie czy SWAP, czyli wymiana używanych ciuchów. Stylio.pl, portal Wydawnictwa G+J, przygotował niecodzienny konkurs „recykling szaf”, który jest zapowiedzią planowanych na wrzesień warsztatów ekomody.

Recykling szaf to konkurs podczas, którego  uczestnicy nadsyłają fotografie prezentujące ciekawy i niebanalny zestaw ubrań wśród których jest przynajmniej jeden ciuch pamiętający wielu właścicieli. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni możliwością udziału w elitarnych warsztatach Letniej Akademii Mody, Stylizacji i Fotografii portalu Stylio.pl i Szkoły Artystycznego Ubioru.

Secondhandy, przywracanie do życia używanych ciuchów a ostatnio także organizowanie imprez typu SWAP, na których uczestniczki wymieniają się ubraniami to dziś jeden z najciekawszych trendów w modzie. Dlatego Stylio.pl chce pokazać swoim użytkownikom ekologiczny aspekt tego trendu namawiając do tworzenia nowych ubrań z rzeczy jakie posiadają. Kulminacją naszych działań, których intensyfikacje można będzie zobaczyć w sierpniu w serwisie będzie  Letnia Akademia Mody, Stylizacji i Fotografii – mówi Joanna Kosman, szefowa Stylio.pl

Warsztaty Letniej Akademii podzielone będą na trzy bloki: projektowanie, stylizacja i fotografia mody. Uczestnicy będą mieli możliwość pobawienia się w tuning – przerobienie według własnej koncepcji – wybranego przez siebie ciucha. Ponadto poznają aktualne tendencje i narzędziach stylisty. Warsztaty są przygotowane przez Stylio.pl i Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru.

www.stylio.pl/konkurs

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top