Red Hot Chili Peppers w INTERIA.PL

W środę, 5 kwietnia, odbędzie się światowa premiera najnowszego teledysku grupy Red Hot Chili Peppers, zatytułowanego ‘Dani California’. Polscy fani grupy mogą uczestniczyć w tym wydarzeniu za pośrednictwem INTERIA.PL.

‘Dani California’ jest pierwszym singlem pochodzącym z nowego albumu ‘Stadium Arcadium’. – To podwójna dawka kapeli u szczytu formy – pisze ‘Los Angeles Times’. Magazyn ‘Rolling Stone’ określa album mianem ‘najbardziej oczekiwanej płyty’.

Polska premiera wideoklipu pilotującego album odbędzie się w serwisie Teledyski portalu INTERIA.PL http://teledyski.interia.pl. Zabawny klip do ‘Dani California’, nakręcony przez Tony’ego Kaye’a – reżysera między innymi filmu ‘American History X’ – będzie dostępny na stronach portalu już od godziny 6.00 rano, na którą wyznaczono termin jego światowej premiery.

– Teledysk jest zrobiony z dużym poczuciem humoru i utrzymany w konwencji podróży przez różne etapy historii muzyki rockowej – od The Beatles począwszy, na Nirvanie i Red Hot Chili Peppers kończąc – mówi Tomasz Słoń, dyrektor serwisu Rozrywka w INTERIA.PL.

Najnowszy album zespołu Red Hot Chili Peppers trafi do sklepów 9 maja br.; ukaże się w wersji standardowej i limitowanej.

Zasoby serwisu Teledyski INTERIA.PL obejmują ponad 2 tys. wideoklipów. Według badania Megapanel PBI/Gemius, w styczniu 2006 r. serwis odwiedziło ponad 1,07 mln osób.

http://www.interia.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry