Referendum w EraOmnix

Od 21 maja 2003r. w Era Omnix trwa interaktywne “prareferendum europejskie”. Dzięki nowej aplikacji Voting, użytkownicy Era Omnix mogą opowiedzieć się za lub przeciwko przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej.

Do 30 maja zagłosowało już ponad 2000 osób, z których 84% popiera przystąpienie Polski do Unii Europejskiej a 16% jest przeciwko.

W serwisie “prareferendum europejskie”, użytkownicy Era Omnix mogą również odpowiadać na pytania sprawdzające ich wiedzę o Unii Europejskiej.

Referendum w EraOmnix 1Pytanie referendalne (“Pamiętaj: już 7 i 8 czerwca Referendum Europejskie! Czy jesteś za przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej”” (TAK/NIE)) będzie aktywne w Era Omnix aż do
5 czerwca 2003 r. do godziny 23:59. Udział w głosowaniu jest bezpłatny, a każdy z użytkowników może zagłosować tylko raz na dowolnym kanale dostępu do Era Omnix: WAP, PDA lub WWW. Informacje o prareferendum oraz wyniki można również znaleźć w mediach partnerów Era Omnix: TVN24, INTERIA.PL; PAP, MTV, VIVA, MAXIM, Puls Biznesu.

http://www.eraomnix.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry