Regionalne systemy e-Government bramą do społeczeństwa informacyjnego

Opublikowano: 1 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

ComArch organizuje cykl konferencji, których celem jest przedstawienie regionalnych systemów informatycznych mających służyć budowaniu infrastruktury pod realizację założeń społeczeństwa informacyjnego.

Na konferencjach przedstawiony będzie pionierski w Polsce projekt eGovernment Wrota Małopolski. Zaprezentowane zostaną również założenia i sposób finansowania centralnych projektów z dziedziny e-Government na przykładzie Wrót Polski, a także możliwości pozyskiwania środków na rozwój zaplecza IT w administracji publicznej.

Omówiony zostanie system wdrażania Europejskich Funduszy Strukturalnych w Polsce oraz to jak odpowiednia infrastruktura informatyczna może ułatwić wykorzystanie środków przekazywanych województwom przez Unię Europejską.

Podczas konferencji, która odbędzie się dnia 10 kwietnia (czwartek) w Warszawie w Hotelu SHERATON, w sali Londyn, o godz. 10.00 swoje wykłady zapowiedzieli m.in.

Zygmunt B. Danek – Dyrektor Departamentu Promocji Społeczeństwa Informacyjnego KBN – Wrota Polski jako centralny projekt e-Government. Założenia i finansowanie.

Magdalena Tarczewska-Szymańska – Urząd Komitetu Integracji Europejskiej – System wdrażania Funduszy Strukturalnych w Polsce. Założenia i procedury.

Michał Mular – Kierownik Projektu Wrota Małopolski ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego – Budowanie społeczeństwa informacyjnego na przykładzie Wrót Małopolski. Założenia projektu, finansowanie, procedury prawne

http://www.comarch.pl

Sylwester KozakRegionalne systemy e-Government bramą do społeczeństwa informacyjnego

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.