Reklama telewizyjna w Punkcie Sprzedaży – POS TV

Opublikowano: 5 sierpnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Sieć POS TV – telewizji w punkcie sprzedaży, jest nowatorskim i cieszącym się rosnącą popularnością nośnikiem reklamy. System POS TV to jedna z ciekawszych propozycji w ofercie domu sprzedaży mediów ARBOmedia Polska, coraz częściej i coraz chętniej wykorzystywaną przez reklamodawców.

W lipcu tę formę przekazu reklamowego wykorzystała firma Sara Lee Household & Body Care Poland Sp. z o.o. , która wraz z ARBOmedia Polska zrealizowała testową kampanię reklamową w sieci POS TV. Na stacjach benzynowych Shell emitowano spoty promujące odświeżacz powietrza do samochodów Ambi Pur Car. Monitory POS stały się w tym przypadku doskonałym uzupełnieniem kampanii outdoorowej i dobrym sposobem na zaistnienie w świadomości kierowców. Rezultaty akcji promocyjnej będą zmierzone na podstawie paragonów kasowych wydawanych na stacjach benzynowych – w ten sposób zanalizowane zostaną wymierne wyniki kampanii.

http://www.arbomedia.pl

Sylwester KozakReklama telewizyjna w Punkcie Sprzedaży – POS TV

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.