Reklama video w ofercie pkt.pl

pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne – wydawca książek telefonicznych oraz właściciel internetowych wyszukiwarek firm i instytucji – wprowadził do swojego serwisu funkcjonalność z zakresu reklamy video. Usługa dedykowana jest firmom z sektora MSP, które chcą zaprezentować się na stronie internetowej www.pkt.pl za pomocą filmu. Spoty video tworzone są w technologii Flash umożliwiającej odtwarzanie filmów i pokaz slajdów bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Dzięki funkcjom video dostępnym w serwisie www.pkt.pl firmy uzyskują możliwość prezentacji filmowej wnętrza – siedziby lub salonu – oraz dowolnego obszaru działalności przedsiębiorstwa. Spot o długości 45 sekund powstaje zgodnie z ustalonym scenariuszem i jest profesjonalnie udźwiękowiony. W ramach funkcji video, na zlecenie pkt.pl specjaliści przygotowują fragmenty nagrań, tytuły lub tzw. pokaz slajdów, czyli kolaż fotografii dotyczących firmy. Każda firma posiadająca reklamę w internetowym serwisie www.pkt.pl uzyskuje dokładny opis, prezentację oraz mapę dojazdu, które są dostępne na specjalnie wygerenerowanej podstronie podzielonej na sekcje np. Szczegóły, Produkty i usługi. Spoty reklamowe firm, które wykupiły usługę video są dostępne w sekcji Zdjęcia i video. Dzięki temu prezentacje przedsiębiorstw w serwisie www.pkt.pl są jeszcze bardziej widoczne dla użytkowników. Każdy spot jest zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek internetowych, a także przekazywany do ponad 50 różnych stron internetowych. Dzięki temu, klienci pkt.pl mogą skutecznie pozycjonować swoją markę w internecie i poinformować użytkowników o oferowanych produktach i usługach.

Z doświadczenia dziesięciu europejskich spółek z branży yellow pages, które już wdrożyły podobne rozwiązanie, wiemy, że małe i średnie firmy wykorzystujące funkcję video w pkt.pl uzyskują możliwość niezwykle efektywnego pozycjonowania w internecie, czyli skuteczniejszego dotarcia do klientów. Spółki z sektora MŚP zwykle nie mogą pozwolić sobie na realizacje spotu w TV, ponieważ ich budżety reklamowe są ściśle ograniczone. Funkcje video w pkt.pl umożliwiają zaistnienie w świadomości odbiorców przy wykorzystaniu niewielkich nakładów finansowych. Kombinacja wizualnej reklamy „filmowej” oraz internetu zdecydowanie zwiększa szanse naszych reklamodawców na poszerzanie liczby klientów. – mówi Ewa Kasiak, dyrektor Działu Internetu pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne Sp. z o.o.

W ramach funkcji video w pkt.pl reklamodawcy mają możliwość zakupu różnego typu produktów. Może to być klasyczna reklama bądź pliki video zoptymalizowane dla potrzeb wyszukiwarek (video Search Engine Optimization), które są istotnym elementem internetowych kampanii marketingowych wykorzystujących przekaz video.

Spoty reklamowe można zamówić u lokalnych przedstawicieli handlowych spółki pkt.pl. Dostępne w serwisie pkt.pl funkcje video dostarcza holenderska firma Spotzer Media Group, specjalizująca się w produkcji spotów reklamowych dla mediów oraz klientów z branży yellow pages.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry