Rekordowy rozwój Nowoczesnej Firmy

Portal wiedzy dla biznesu – Nowoczesna Firma wg. najnowszych wyników Megapanelu z listopada 2007 roku osiągnął przeszło pół miliona użytkowników (520 tys. unique users), plasując się tym samym w czołówce portali z kategorii biznes. Nowoczesna Firma jest portalem dla kadry kierowniczej, poświęconym zarządzaniu i rozwojowi firmy.

W porównaniu z rokiem poprzednim (Megapanel listopad 2006/listopad 2007) nf.pl zanotował największy wzrost wśród portali biznesowych wynoszący 206%. Dla porównania Money.pl miał 65% więcej użytkowników, egospodarka.pl – 59%, bankier.pl – 36%. 10 pierwszych serwisów o największej dynamice wzrosło średnio o 34%.

Rekordowy rozwój Nowoczesnej Firmy 1

Jak twierdzi Władysław Farafonow, wiceprezes zarządu – Nowoczesna Firma oprócz wzrostu oglądalności odnotowała dwukrotny wzrost przychodów. W tej chwili w Nowoczesnej Firmie pracuje 50 osób, czyli o 30% więcej niż rok wcześniej. Głównym projektem firmy jest nadal portal nf.pl, lecz na bazie Internetu rozwijają się projekty wydawnicze, eventy menedżerskie oraz  projekty multimedialne. Największy udział w przychodach mają produkty reklamowo-promocyjne, a główną przewagą konkurencyjną jest jakość grupy docelowej.

Nowoczesna Firma jest jedną z najmłodszych firm internetowych – w lutym mija 3 lata od powstania spółki – informuje Ireneusz Tomczak, prezes zarządu. Postawiliśmy sobie w 2005 roku ambitne plany sięgające do 2010 roku i do tej pory zrealizowaliśmy je w 100% bez angażowania inwestorów finansowych. 2008 rok ma być dla nas rokiem stabilizacji i umacniania pozycji, ale kończymy też kilka inwestycji w nowe produkty.

www.nf.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Konkurs Dyrektor e-Commerce Roku
30.06.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry